Огнебиозащита кровельных конструкций

Тема у розділі 'Кровля, мансарда, чердак', створена користувачем Vyjko, 1 гру 2013.

?

Нужно ли защищать древесину, ваше личное мнение

  1. да

    17 голосів
    85,0%
  2. нет

    1 голосів
    5,0%
  3. да но слишком дорого

    2 голосів
    10,0%
  1. Vyjko

    Vyjko Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    киев
    Так питань багато, попробую відповісти коротко
    Обєднує више перечислені розчини одне, всі вони дають вогнезахист, одні гірше інші краще, рецептура в кожного своя і написана на етикетці, я дисертацію тут непишу тому склад кожно і його аналіз тут проводити небуду, звичайній людині це непотрібно.
    Чим обробляти - я можу порекомендувати тільки свій препарат і свою технологію обробки, і при дотриманні технології я даю 95% гарантію що ваша деревина витримає від 15 до 40 хвилин вогнетривкості, але для звичайних людей скажу простими словами вогнезахист вам потрібен для попередження вогню, а при виникненні відкритого полумя вогнезахищена деревина недозволить розповсюдження та подальший розвиток пожежонебезпечної ситуації.
    Звичайно здоровя -Всі препарати які мають за основу солі та мінерали якщо їх не їсти і після обробки нелизати деревину, ніяк невпливають на організм людини, при самому оброблянні звичайно потрібно дотримуватися простих правил, працювати в перчатках та недозволяти попасти розчину в очі, а при попаданні в очі промити великою кількістю води.
     
    buddybuild подобається це.
  2. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Яким препаратом Ви обробляєте деревину?
     
  3. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Vyjko, Яким препаратом Ви обробляєте деревину? Л.С
     
  4. Vyjko

    Vyjko Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    киев
    Доброго здоровя, як то вам правильно описати, я обробляю свою деревину своїм препаратом)))))))))))
    Просто я знаю склади різних біо та вогнезахисних препаратів, і від ситуації яка виникає в тієї чи іншої людини, підбираю для нього найефективніший захист, тобто якщо деревина чиста і неуражена і деревина уражена то це дві різні категорії і обробляються різними препаратами, або одними і тимиж препаратами, але з збільшенням концентрації розчину, чи кількості обробок ураженої деревини.
     
  5. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Для свого будинку інтерес проявляю,використав для кроквів і лат "Гладіатор 3" .Дах в стилі "Шале"..Багато відкритого дерева в середині ось тут питання серйозне на рахунок базпечності і екологічності.
     

    Вкладення:

  6. Vyjko

    Vyjko Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    киев
    Чесно кажучи такого препарату незнаю, їх просто зараз неймовірна кількість, якби ви мені сказали його склад тоді яб вам відповів наскільки він безпечний.
    По безпеці я наприклад використовую два типи препарату безпечний і небезпечний при нанесенні який потребує распіратора резинових перчаток і змінного одягу, таким препаратом я обробляю деревину яка піддається атмосферному впливу середовища, все інше що непіддається атмосферному впливу обробляю нешкідливими для людини речовинами як би це дивно нечиталось, бо люди деякі кажуть як так що грибок і пліснява та жучки помирають а людині нічого неробиться, відповіть на це проста у нас просто організми різні за структурою днк та інше. Наприклад для нас горілка це свято а для мікробів смерть.
     
  7. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Прийдеться обробити самогонкою...:cry:...
     
  8. Vyjko

    Vyjko Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    киев
    нащо такий продукт переводити, ви мені скажіть скільки в вас дерева на обробку, чи будете покривати лаком, ітак далі, а я вам за гроші звісно, зроблю якісний препарат, ви його в себе розчините в тепленькій чистій воді і впєрьод за родіну за сталіна обробляти все дерево яке вас тривожить.
     
  9. нікола

    нікола Майстер

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Симферополь
    Площа мансарди (стіль) 145м.кв+1 поверх 40м.кв+деревяні сходи-?м.кв-2шт це внутрішній обробіток.Фасад-160м.кв (на фото вище)
     
  10. Vyjko

    Vyjko Підмайстер

    Повідомлення:
    61
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    киев
    Нікола, на фото мені кажеться що деревина вже була чимось покрита, якщо була то тоді я вам недопоможу, бо в мене майже всі препарати на водній основі і потребують поверхневого просочення, а якщо деревина була вже чимось пофарбована чи полакована , то тоді моя обробка неефективна.
     

Поділитися цією сторінкою