Бюджетный дачный дом своими руками

Тема у розділі 'Проекты домов и коттеджей', створена користувачем Маргарита О., 29 лис 2013.

  1. Маргарита О.

    Маргарита О. Бригадир

    Повідомлення:
    91
    Симпатії:
    218
    Натолкнулась на интересный фотоотчет постройки одного дома. Как по мне - то наверное дешевле уже не куда. Вышло не очень - дизайн на любителя. Как мне кажется этот дом относится к каркасникам, которые взлетают в воздух в многочисленных видео о торнадо в штатах... Но с другой стороны, если есть участок и потребность в месте для отдыха, то почему бы и нет.

    Что скажете вы, мастера, по поводу такой постройки?
    Еще вопросик сразу - каким образом в таких домах делают обычно внутреннею отделку? Как крепить ее к стене?

    1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg
    --- добавлено: 29 ноя 2013 в 17:05 ---
     
    Останнє редагування модератором: 7 гру 2013
    Andrii_M подобається це.
  2. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    трішки перебір з економією...вартість мінеральних утеплювачів теж не маленька, але закрити це все плівкою з двух сторін!!!! дерево спариться, волога в утеплювачі підвищить теплопровідність...та й кольорову гамму можно було підібрати більш файну....
    Але свої функції будівля буде виконувати справно, не зважаючи на непрезентабельний вигляд.
     
  3. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    Выглядит не фонтан,может лучше деревянные брусья и залить глиной с соломой или ракушка.
     
  4. soldat1187

    soldat1187 Майстер

    Повідомлення:
    209
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    г. Славянск
    Можно, проще, взять контейнер и утеплить, вырезать окна и двери.
     
  5. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    То будет вагончик для гастробайтеров.
    Я имел ввиду типа такого http://home.pin4uk.by/2012/07/blog-post_23.html
     
  6. iakmak

    iakmak Бригадир

    Повідомлення:
    301
    Симпатії:
    123
    Бачив це вже раніше. Можливо я помиляюсь, але здається власник ставив за мету побудувати будинок менше ніж за 500 тисяч російських рублів.
    Але ж це не наш шлях) Тут правильно кажуть що він перебрав к економією.
     
  7. soldat1187

    soldat1187 Майстер

    Повідомлення:
    209
    Симпатії:
    95
    Адреса:
    г. Славянск
     
    Saisan подобається це.
  8. elalex

    elalex Майстер

    Повідомлення:
    296
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Киев
    Я так понимаю, влага не должна заходить внутрь теплоизоляции, для этого теплоизоляцию и оборачивают пленкой. В деревянные стены влага тоже не должна заходить ни с какой стороны.
     
  9. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    Влага в древесине все равно присутствует, даже после сушки в камере (ту древесину как я понимаю в камере никто не сушил, да и сушил ли вообще...по этому и говорю, что это смерть для дерева.Я уже не говорю, про те части что залиты бетоном, 3 года и они превратятся в труху.
     
  10. Ivanzzz

    Ivanzzz Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Тернополь
    Якби ви не ізолювали стіну, волога туди все одно попаде. Разом з вологим повітрям після дощів; при конденсації вологи в стіні зимою коли ви будете розігрівати будинок і потім він буде охолоджуватись і т. д.
    Ізолювати потрібно але також важливо дати можливість виходити волозі зі стіни якщо вона туди вже попаде. Тому існує рекомендація про збільшення паропроникності стін в напрямку з середини на вулицю.
    На мою думку запропонований будинок можна вберегти від вологи тільки вентиляцією, інакше роса швидко пошкодить дерево.
     

Поділитися цією сторінкою