Євроінтеграція

Тема у розділі 'Политические вопросы', створена користувачем mijki, 29 лис 2013.

1. mijki

mijki Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.320
    Симпатії:
    9.493
    Адреса:
    Трускавець
    Тут думаю кланом маніпулюють Ізраїльські спецслужби ( бідуся як тобкін, фернес,табачнк приклад ) - схема така бандитський клан яничарла знищує економіку країни та винищує * поголівя скота- рабів * ... сильна Європа не потрібна Ізраїлю а потрібні мілліарди котрі назбирали олігархоуроди в офшорах ... після введення санкцій ці мілліарди ( через схеми в США ) опиняться в руках Ізраїлю і підуть на нові війни з арабами та на нове послаблення потенційних вогорів - європи , китаю , північноафриканського блоку ...

Тобто одним пострілом вбиваються ТРИ зайці - знищується економіка потенційного сильного партнера ЕС - України . Знищується етнос - народність яка для ізраєлю через стійку християнську ідентичність дуже неподобається , та третє - отримується бабло на нові махінації в світовій політиці ...

Якось так мені ця справа виглядає .... Нічого немаю проти євреїв - еле ізраїльські сіонізм- фашисти мені однозначно дуже не подобаються та викликають огиду - історія їх нічого не навчила- забули як були жертвою фашистського режиму і виступають тепер самі ж в ролі катів ...

Останнє редагування: 29 лис 2013
    iurad подобається це.
  2. leshiy_40

leshiy_40 Заслужений майстер

Повідомлення:
    8.184
    Симпатії:
    10.043
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Да заспокойтеся!!!, ніфіга там бандюкович не вирішує, не для його мозгів така матиматика. Якась тонка робота спецслужб, українці тут не задіяні.

3. mijki

mijki Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.320
    Симпатії:
    9.493
    Адреса:
    Трускавець
    Так я ж про те саме й говорю ! Його вже злили . Але боюся сильно що йому це не дійшло і він суч...ра кров людську проливатиме !

О вже почалося - тітушки бють журналістів, мирних мітингувальників .

Вкладення:

Останнє редагування: 29 лис 2013
  4. leshiy_40

Повідомлення:
    8.184
    Симпатії:
    10.043
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    mijki,
    Прикро звичайно, але боюся що цей раз мирно не буде. (дай Бог, щоб я помилився)

mijki подобається це.
  5. mijki

mijki Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.320
    Симпатії:
    9.493
    Адреса:
    Трускавець
    Я знаю як перемогти банду чисто по законах та так що ніхто не доколупається ! Ми все для цього маємо !

Коротше - описую коротко весь процес ! [​IMG]

Ставится якесь велике табло на майдані на сцені - обявляється поіменне голосування - набираємо 3 мільйони підписів громадян ( з фіксацією на еллєктронному сцуко здоровому таблі + документально - і все це В ОНЛАЙН РЕЖИМІ ) ДЕСЬ ЗА 2- 3 ДНІ ДУМАЮ НАБЕРЕМ - Я САМ НА БУСІ ДЛЯ ТАКОГО ДІЛА СОЛЯРКУ СПАЛЮ І КІЛЬКА ГОЛОСІВ ГАРАНТУЮ -за недовіру президенту та уряду ! все ! далі не важливо - скидаємо ПРасів бандюків та обираємо нового президента та решту влади - вже з оппозиції ! По голосам ми переможемо десь таак на 80 % ... ну і десь на 70 % якщо бандюки будуть дуууже жирно платити за голос тоді буде більше зрадників звичайно . [​IMG] [​IMG]

Поширюйте цю ідею хлопаки - треба щоб її почули на майдані !

( по закону 3 мільйони потрібні мінімум для такого )

6. Sergey_M

Sergey_M Адміністратор Команда форуму

Повідомлення:
    7.115
    Симпатії:
    5.867
    Адреса:
    Вінниця
    mijki, надії нажаль мало - ну не дадуть провести демократичні вибори, не дадуть. Тра мінятися нам самим і починати будувати Європу з себе самого, своєї сім'ї, району, міста...

Кобзар, wellfare, Блаж та ще 1-му подобається це.
  7. mijki

mijki Заслужений майстер

Повідомлення:
    7.320
    Симпатії:
    9.493
    Адреса:
    Трускавець
    мінятися самим треба , зрозуміло . але як мінятися в гулазі під зекофашистьською нагайкою недолюдків ? Їх найперш треба прибрати та замінити на адекватних начальників . Бо якщо їх не рухати вони загарбають в свої лакпи все державне майно і нас в рабство - ось їхні схемита плани - людина дохідливо все пояснює -

8. Artm

Artm Бригадир

Повідомлення:
    354
    Симпатії:
    124
    Я так понял вы тоже за интеграцию в европу. очень жаль, я был уверен что на форуме где тусуются люди которые что то умеют и делают в этой жизни - у людей есть мозги.
    Сразу скажу: я всегда был против януковича.
    Итак, предлагаю вам задуматься:
    нас прямо таки тянут в европу (и это факт)
    вопрос: зачем?
    допустим вы классное обьединение успешных государств, с развитыми общественно социальными стандартами, верховенством права, высокоразвитыми технологиями и все такое.
    ЗАЧЕМ ВАМ НОВЫЙ ЧЛЕН, у которого, технологии допотопные, промышленность чистосырьевая, сельское хозяйство чуть ли не дотационное (по сравнению с европейским). ? У нас ничего нет по факту.
    Мы будем бедный глупый брат, которого можно подпихивать на выполнение самой дешевой работы, можно кстати и не всегда за нее платить - кредиты это ярмо нового века, накидывается без применения войск...
    Вы реально рассчитываете что европейский союз хочет принять нас в свои обьятия чтобы позаботиться о нашем развитии? Им так важно Модернизировать нашу страну?
    Одумайтесь! Да, правительство у нас не лучшее, но все вроде не тупые, все в курсе: "Каждый народ имеет ту власть, на которую он рассчитывает!". Мы все любим говорить о том что те мало делают, эти взятки берут, а сами даете взятки чтобы дети поступали на госсзаказ в ВУЗы (чтобы за контракт не платить). Сами не читаете даже программы местных властей идя на выборы. У нас все не хотят ничего делать сверх, но хотят чтобы кто то делал! Уважаемые, европа это не тот парень что будет нам что то делать.
    Задумайтесь хотя бы о том, что вступая в евросоюз, Украина вступает в организацию в которой у нее не будет ни каких прав голоса. Судьба нашей страны будет решаться чужими дядьками из европы. Если вы и верите что они будут в первую очередь заботиться о нас - Я НЕТ

Юра2 та Т.М. подобається це.
  9. leshiy_40

Повідомлення:
    8.184
    Симпатії:
    10.043
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Artm, Харош - А????

10. Artm

Artm Бригадир

Повідомлення:
    354
    Симпатії:
    124
    leshiy_40, я не так выразился?

- это вы что хотите эти сказать
    --- добавлено: 1 дек 2013 в 18:32 ---
    leshiy_40, интересно, чего вы ждете от европы?

Останнє редагування модератором: 9 гру 2013
    Юра2 подобається це.

Поділитися цією сторінкою