Своїми руками Саморобний твердопаливний котел нижнього горіння на природній тязі

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 26 лис 2013.

  1. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    peps08, Почем ваши котлы?
     
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Дякую!!!
    По порядку буде тако...
    Який використовували метал, де брали(якщо не моє діло, можете не відповідати) і скільки пішло.(бажано іще в гривнях, хоть приблизно).
    Тепер про УПС, згородив я фільтра до комповського безперебійника з трьох конденсаторів на 10мкФ. і дроселя від лампи денного світла на 65Вт. Експерементально добився роботи насосу по звуку як від мережі.(є тема, відписувався)
    І іще, чи не пробували Ви шукати можливість підзарядки АКБ від самого УПСа, перелопативши тирнет я знайшов посилання тільки на контролер(перепрограмування) самого блоку.
    Іще раз ДЯКУЮ!!! :Hi:
     
  3. Vorfolomey

    Vorfolomey Інженер

    Повідомлення:
    737
    Симпатії:
    836
    Адреса:
    Светловодск
    Если не ошибаюсь, вы скопировали чешский котел ROJEK. Можно узнать, какую площадь отапливаете?
     
    Andrii_M подобається це.
  4. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Котел зробив для себе. Надихнув малюнок в інтернеті на сайті ROJEK. Самостійно зробив розрахунки, потім в Компасі креслення ну і власне сам змайстрував.
    На продаж не роблю. Якщо хто бажає повторити вишлю безкоштовно за дякую креслення. Просто напишіть листа на мою скриньку [email protected].
    Метал різний. Там де найгарячіше 5мм. потім 4мм. Зовнішня обшивка 3мм. Метал 5 і 4 мм. купляв по черметах. 3 мм в крамниці. Загальна ціна металу 1870 грн.+ 360 грн. електроди + 120 круги до болгарки =2350 грн.
    Творив по вихідних днях і після роботи з 18:00 до 21:00. Почав 26 травня закінчив 18 серпня випробував вогнем 24 серня.
    Про UPS . На початку заряджав акумулятор окремим зарядним. Два останні місяці сам UPS його заряджає, трохи навіть перезяряджає на акумуляторі 14,8 V. Зарядне відіграє роль тумбочки з вольтметром:).
    Фільтр мені цікавий будь ласка киньте принципову схему або посилання мені на скриньку.:Hi:

    Загальна площа опалення: Будинок 100 + 87 гараж, літня кухня ну і власне котельня. З котельні в будинок іде окрема підземна теплотраса. Газовий і твердопаливний котли включені паралельно. Планую весною змайструвати теплоакумулятор на 1 тону води. Бо зараз котлові не даю дихнути на повні груди, система опалення ємністю 90 літрів. Труби екопласт. Батареї типу Корадо. З автоматики регулятор тяги і підмішуючий клапан. Весною добавлю і аварійний клапан.
    1.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 29 лис 2013
    агент007, Дмитрий ДАР, andrij64 та 7 іншим подобається це.
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    https://krainamaystriv.com/threads/8869/page-9 з 85-го допису.(для чого скринька, тут нічого секретного)
    Корпус від БЦН(насос такий колись був, там конденсатори стояли, власне від нього і примінив).
    Про метал зрозумів, треба шукати хочаби 4мм.(на господарстві вже все позакінчувалось)
    Думаю, якщо з "нуля" то УПС ну дуже довго буде надувати АКБ.
    Фото0413.jpg Фото0403.jpg
     
  6. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    Немного не понял по вторичной подаче воздуха,там в трубках прорези?Спереди заслонки-регуляторы,а сзади просто крышки?И если можно диаметры труб вторичной подачи и колосников.
     
  7. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    В трубах вторинного повітря ряд отворів діаметром 7мм. З переду і ззаду заслонки. На практиці задні постійно закриті, а спереду я регулюю при необхідності. Справа в тому що це мій перший пробний екземпляр. Тому в моєму варіанті труби вторинного повітря витягаються. Діаметр їх 51 мм. Спочатку там був ряд отворів на 5 мм. Потім я збільшив до 7мм. А в кресленні чорна труба 57мм. Колосники 30мм.
    43.JPG 5.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 3 гру 2013
    Лютий_Бандерівець, andrij64, Andrii_M та 2 іншим подобається це.
  8. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Ось заслонки вторинного повітря і двері.
    139.JPG 143.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 3 гру 2013
    Лютий_Бандерівець, andrij64, romalv та 5 іншим подобається це.
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    peps08, Батьку, Ви нікому не розповідайте, що це Ваш перший котел. Я зустрічав котли робляні на продаж, то порівняно з Вашим "первістком" вони робляні лівою ногою.:Hi:
     
    dazdranagon, FENCER, dempp та 6 іншим подобається це.
  10. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    На колосники 3/4 усиленные (толстостенные),а на подачу вторичного 1+1/2 пойдут?Вторичные можно сделать несъемные,приварить чтоб отверстия были горизонтально?
     

Поділитися цією сторінкою