Своїми руками Саморобний твердопаливний котел нижнього горіння на природній тязі

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 26 лис 2013.

  1. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    @Drakula, Потягне тільки якщо тепловтрати в будинкові великі то такий ТА завеликий котел може повністю не прогріти до бажаної температури. А якщо низькі то такий обєм саме те що потрібно.
     
    полюс подобається це.
  2. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Мені здається , кирпичі потрібно викинуни нах , головне. Не заганяти в газогенератор. Та мати камеру допалу десь під 500 кВт на м куб.
     
    volusik подобається це.
  3. ROVER333

    ROVER333 Стажер

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    1
    Я б сказав як художник...якщо не вмiеш малювати...не берись...
     
    volusik подобається це.
  4. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    Очень хорошо сказанно.
     
    Киктенко подобається це.
  5. Drakula

    Drakula Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    г. Чернигов
    Уважаемый Анатолий Иванович! Если Вы не возражаете, хотел проконсультироваться с Вами по телефону. Сбросьте свой номер на [email protected]
    Я перезвоню. С ув. Андрей.
     
  6. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Я "возражаю". Бо маю гіркий досвід досвід консультацій по телефону. Доходило до того що серед ночі телефонували по різних питаннях які зовсім не стосувались цієї теми.
    Тому питайте тут або пишіть мені на поштову скриньку я обов'язково відповім, якщо не я то на цьому форумі дуже багато достойних фахівців які допоможуть і проконсультують. Ще раз перепрошую.:Hi:
     
  7. yrgen.75

    yrgen.75 Майстер

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    51
    Адреса:
    г.Днепр
    Здравствуйте, хочу себе ТТ котел, причем сам себе сделать, точнее усовершенствовать реальный образец, можно с Вами проконсультироваться насчет некоторых непонятных мне моментов? поскольку в данной стороне вопроса я новичек. А также вопросам обвязки самого котла?
     
    Киктенко подобається це.
  8. Александрhtcgrn

    Александрhtcgrn Інженер

    Повідомлення:
    753
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    Харьков.Балаклейский район пос.Андреевка
    @yrgen.75,
    В Днепропетровск я делал на досуге заказчику котел по Ан.Ивановичу.Мож вы там и живете не подалеку возле него.Он тоже занимается этим вопросом.Так что дерзайте вместе.Вместе ведь лече.Зовут его Сергей ник на форуме в теме 32 квт "СЕРГЕЙ ДНЕПР"
     
    Киктенко подобається це.
  9. Drakula

    Drakula Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    г. Чернигов
    DSCF7282.JPG DSCF7285.JPG DSCF7283.JPG DSCF7284.JPG DSCF7277.JPG DSCF7287.JPG DSCF7286.JPG
    --- добавлено: 11 жов 2017 у 21:51 ---
    Доброго времени суток ув. мастера - форумчане! Анатолий Иванович принимайте в коллекцию.
    --- добавлено: 11 жов 2017 у 22:01 ---
    ТА на 1100 литров. Циркуляция между ТТ и ТА без насоса. Дымоход 150 нержавейка 6 метров, утеплил базальтовой ватой 5 см. и обмотал оцинковкой. Дрова - обрезки с пилорамы , тырса. Отапливает дом на 100 квадратов.
     
    Останнє редагування модератором: 19 жов 2017
    peps08, predka, Yanuwevsky та 3 іншим подобається це.
  10. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    @Drakula, Гарний вийшов. З обшивкою довго мучились?
     

Поділитися цією сторінкою