Машинная гипсовая штукатурка - нужен совет

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем olly, 26 лис 2013.

  1. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Под обои да
     
    olly подобається це.
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Стена без изъянов была бы одного ровного цвета.
    Шпаклёвка гипсовая очень хуже шпаклёвки на клеевой основе.
    Обои приклеенные на неровно впитывающую стену местами вообще не приклеятся - по-отстают, а местами потом хрен отдерёшь.
    Шпаклёвка просто нужна.
     
  3. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    на фото стены оштукатуренные сутки назад, еще не высохли, соответственно цвет.
    ребята наносившие штукатурку занимаются ремонтами под ключ, сказали после высыхания погрунтовать и можно клеить обои.
     
  4. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    если по стене кривизна то и степень высыхания будет разная или ошибаюсь
     
  5. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    не совсем.
    Если основная стена кривая, то слой штукатурки больше.
    Если заметили что высыхание идет от верха вниз, так как есть отопление и под потолком скапливается более теплый воздух.
     
  6. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    Вы были правы!
    Как полностью высохла стена были местами плохо зашлифованы, так как на мокрой гипсовой штукатурке плохо видно, не зашлифованные места.
    Так как уговор был под обои все перетерли.
     
  7. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Это хороший для меня показатель.
     
  8. Snemeis

    Snemeis Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    4
    Любую штукатурку нужно шпаклевать - это заблуждение в странах бывшего Советского Союза! Що таке штукатурка і шпаклівка? Штукатурка по своєму складу дихає, шпаклівка(гіпсова) - ні. На Заході штукатурку зразу фарбують, відповідно має бути якість штукатурки. Звісно штукатурку і шпаклівку не можна зрівнювати на вигляд. Працюючи в Німеччині , я на YouTube побачив ролік обробки штукатурки knauf MP75 в Москві, я був здивований самим процесом обробки і що її ще потім шпаклюють. Чому? Бо я взагалі штукатурити навчився в Німеччині і як мене вчили, я вважав правильним. Я за цей ролік сказав німецькому керівнику, а він засміявся і сказав: це тільки росіяни натягують інвесторів два рази за роботу, незвертаючи на властивості матеріалів, а мають тільки намір заробити більше. Бо працівнику за штукатурку треба заплатити 4євро і за шпаклівку 4євро. Додається додатковий процес і штукатурка втрачає свої властивості і не дихає. Ось кілька фото моїх робіт:
    IMG_0456.JPG IMG_0472.JPG IMG_0450.JPG IMG_0454.JPG IMG_0470.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 1 тра 2014
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Ну если НЕМЕЦ сказал не шпаклевать, то всё, не шпаклюем.
    Заблуждения ограничивает черепная коробка, а не границы бывших стран.
    Ни штукатурка, ни шпаклёвка, по своему составу, не может дышать. Шпаклёвка и штукатурка может обладать свойством паропроницаемости.
     

    Вкладення:

    Snemeis подобається це.
  10. Snemeis

    Snemeis Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    4
    Заблуждения ограничивает черепная коробка - це) влучні слова... На рахунок "границь" це моя необдумано сказана помилка, я не мав на увазі в буквальному смислі цього слова. Не буду з Вами спорити на рахунок "дихання", написав те що розумом зловив, не ідеально знаю німецьку і я не теоретик, а практик..., но добре , що мене поправляє людина з будівельною освітою. Дякую :)
     

Поділитися цією сторінкою