Перевірка каналізації перед замуровуванням в стіну

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем fifayer, 25 лис 2013.

  1. fifayer

    fifayer Підмайстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    3
    Проклав каналізацію в штробах - 50 по квартирі і вихід в 100 стояк. Стало питання як перевірити перед тим як замуровувати. Вирішив заблокувати вихід перед стояком і залити водою повністю труби до верхньої точки. Попробував - в пару місцях були протікання. Розібрав замінив всі резинки, зібрав . Залив воду, те саме тече. Розумію, що не зовсім правильно перевіряю, так як вода не буде там так стояти від тиском, але для перестраховки хтілось би. Питання : як правильно перевірити зєднання? Вилити відро води в каналізацію і дивитись на зєднання, чи все таки заповнювати труби водою як я зробив і добиватись герметичності якимось герметиком?
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Канализация - не напорная. Под давлением будет течь. Если переживаете, переберите всё насухо с силиконом.
     
  3. Tehnik-san

    Tehnik-san Інженер

    Повідомлення:
    621
    Симпатії:
    707
    Адреса:
    Москва
    Канализацию проверяют "методом пролива воды путем одновременного открытия 75% санитарных приборов, подключенных к проверяемому участку в течение времени, необходимого для его осмотра. Выдержавшей испытание считается система, если при ее осмотре не обнаружено течи через стенки трубопроводов и места их соединений" (СНиП 3.05.01-85, п. 4.13).
     
  4. fifayer

    fifayer Підмайстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    3
    Я максимум, що можу зробити - це злити воду з відра максимальним потоком. Води в квартирі до весни не буде.
     
  5. Tehnik-san

    Tehnik-san Інженер

    Повідомлення:
    621
    Симпатії:
    707
    Адреса:
    Москва
    fifayer - Ви купили каналізаційні труби з гумками, які тривалий час валялися десь на складі, тому вони рассохлись і втратили герметичність, або при монтажі використовували не спеціальне мастило або звичайне дитяче мило для смазки, а моторне масло, що робити категорично не можна, воно роз'їдає гуму. Тепер треба все гумки поміняти на нові, більш щільні, силікон звичайно тримати буде ... але не довго ))
     
    Останнє редагування: 25 лис 2013
    vs220 подобається це.
  6. fifayer

    fifayer Підмайстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    3
    Спочатку були резинки які йшли з трубами. Магазин хороший, резинки теж нормальні. Коли замінював , то купував в іншому місті. Теж нормальні, нічого вони не пересохші, перед встановленням кожна резинка перевірялась на дефекти. Садив я на просте мило.
     
  7. Tehnik-san

    Tehnik-san Інженер

    Повідомлення:
    621
    Симпатії:
    707
    Адреса:
    Москва
    Хороші, нормальні - це не технічний показник, назвіть хоча б виробника цих труб. Не виключено, що там допуски на розтрубах аж надто "демократичні"
     
  8. fifayer

    fifayer Підмайстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    3
    Виробника скажу завтра. Не технічний показник, але резинку з поганим станом можу відрізнити. Скажіть мені - заповненні труби водою під зав'язку, протікають по з'єднаннях - наскільки це страшно?
     
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Канализация - не напорный трубопровод. Максимальное заполнение три четверти высоты сечения (75%) Заполняя полностью залпом из ведра, Вы создаёте напор, трубы на это не рассчитаны. Самотёком не должно течь.
     
  10. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Це страшно тоді, коли десь нижче заб`ється каналізація і ваші стоки будуть стояти в ваших трубах. Тоді протече. Хоч невелика, але імовірність таих подій є. Тому я б добивався непротікання. Тим більше труби ви замуровуєте. :Hi:
     

Поділитися цією сторінкою