Своїми руками Мангал + барбекю + коптілка + юшковарка

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем ком, 19 лис 2013.

1. ком

ком Майстер

Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    63
    Адреса:
    Вишгород
    Презентація Мангала-Барбекю-Коптілки і Юшковарки! ;D
    Коли мій старй мангал згнив, я почав шукати новий. Купити любий дурак може, і продається одна хєрня. Було вирішено зробити собі самому і оригінальну конструкцію. Попався на очі балон - прекрасна основа конструкції!!!

1. Випустив газ, залив повний води і з водою розрізав. Вийшов мангал. Дірки в дні не робив - дрова і так гарно горять.
    2. Приварив петлі до кришки - виходить барбекюшніца! Зробив кріплення для сітки. Кришка накривається і тепер над вуглями можна жарити мясо.
    3. Поки робив ніжки на очі попалася рама з колесами - балон на неї стає як рідний! Вийшов мангал на колесах!
    4. Під балоном вільне місце... Попався на очі 25 літровий газовий балон. І в ту мить мені захотілося копченої мойви!!! Випускаю газ, заливаю воду, вирізаю під двері отвір, вварюю двері (чугунні з грубки), приварюю димохід - готово! Тепер в малому балоні напалюю дров, потім закидуюю фруктових для диму, дим піднімається у верхній балон, а в ньому на решітці лежить замаринований продукт! Виходить гаряча коптілка! Розганяв до 150 градусів. Температура регулюється дверцятами топки.
    5. Над мангалом чіпляється казан, в якому можна варити юшку.
    103_1375.JPG 103_1376.JPG 103_1377.JPG 103_1378.JPG 103_1379.JPG 103_1380.JPG 103_1381.JPG 103_1382.JPG 103_1400.JPG 103_1401.JPG 103_1403.JPG

Останнє редагування модератором: 20 лис 2013
    Антоныч, spensor, Megaflex та 6 іншим подобається це.
  2. leshiy_40

leshiy_40 Заслужений майстер

Повідомлення:
    8.161
    Симпатії:
    10.013
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Похвально!!! Оригінальна конструкція.
    Я колись також експерементував з різними мангалами, але зупинився, що кам"яний найкращий.

3. AndrewLaz

AndrewLaz Бригадир

Повідомлення:
    564
    Симпатії:
    246
    Адреса:
    Херсон
    Тема юшковарки не розкрита !

Поділитися цією сторінкою