Сырой угол - в чем причина?

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем мэм, 8 лис 2013.

  1. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    +100
     
  2. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    Это не верное мнение, фундамент и грунтовые воды, тут не при делах. Читайте, ранее было написано. Вскрывали пол, под полом сухо. Или рассуждение такого плана: " Летом фундамент высыхает, по этому и сухо". А что ему мешает и летом бать сырым? Вы даже не знаете, как глубоко залегают грунтовые воды в данной местности, а мусолите идею? Оставьте фундамент в покое.
     
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Так я і кажу, що то не з фундамента.:Hi:
     
  4. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    Правильно говорите.:vo: Я как бы обобщил, это касается общему рассуждению.
     
  5. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    --- добавлено: 11 ноя 2013 в 00:04 ---
    За то автор знає. Читати треба уважніше.
    --- добавлено: 11 ноя 2013 в 00:10 ---
    При +30 ,за тиждень, земля на два 20см як порох.
     
  6. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    Сиріє знизу стін майже завжди, фундамент має більшу теплопровідність в порівнянні зі шлаком, швидше охолоджуеться, стіни дуже часто сиріють рядом з бетоном, камнем, металлом ....(з чого зазвичай і зробленний фундамент)
    чому в саме в цій кімнаті? ми можемо тільки гадати, є багато факторів, погана гідроізоляція на фундаменті, північна стіна, або стіна в затінку, металічна перемичка в фундаменті, потік повітря в кімнаті (а він завжди є, хоч мізерний,десь достатньо а десь ні)...гадати можемо довго, але є дієві способи які скрізь допомогають , самі дієві вам вже назвали , це утеплення (хоча б локальне) стіни з наружі (до речі це не обовьязково пінопласт) та фундаменту...достатній обмін повітря в кімнаті (наприклад ставити вікна завжди на зимнє провітрювання)
     
  7. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    Вот я вас и провоцировал на это, а вы оказывается знаете и продолжаете утверждать, что летом она высыхает, почему то именно на 20см. А может и не высыхает, а дожди как бы у них и не идут. А угол то сухой.
     
  8. opastu

    opastu Інженер

    Повідомлення:
    671
    Симпатії:
    529
    Адреса:
    край Черемоша й Прута

    Чи сирів кут до того, як зробили оздоблення каменем? Є ймовірність, що навіть при правильній гідроізоляції фундаменту волога може проникати по облицюванню, осоливо по кутовому (воно іде значно вище гідроізоляції) . А зимою це ще і "радіатор" охолодження кутка. Ви ж, напевне, камінь ліпили на до штукатурки, а оббивали до голої стіни?
     
    Vintt подобається це.
  9. мэм

    мэм Новачок

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    0
    Я не проти утеплення. Тіки десь тут вже писали, хтось утеплив, а проблему це не вирішило. А обсяг работ та і кошти не маленькі.
    Я тому і хочу спочатку знайти всі ймовірні причини і тільки потім "до основания, а затем...". Хоча розумію, шо не спробуєшь, чи вряд побачиш результат.

    Сирів до того... Ліпили на штукатурку і нічого до голой стіни не оббивали.

    Ще раз дякую за разнобічні думки, яки мене наштовхують на роздуми. Спасибо всем.
     
  10. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    на фото видно що камінь з наружі та відмостка теж сирі...можливо дощ пройшов.
    --- добавлено: 11 ноя 2013 в 11:32 ---
    одного разу був випадок, що гараж однією стіною ставав на джерело (коли копали фундамент, то натрапили на джерело) той куток мокрів не зважаючі на любі гідроізоляції, бюджет у власника дозволяв тому він перепробував багато чого...всяке буває.
     

Поділитися цією сторінкою