Засліплення зустрічними фарами уночі - які варіанти?

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Andrii_M, 8 лис 2013.

  1. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    Первый такой совет, установить хорошие противтуманки. Которые помогут ближнему свету.
     
    Andrii_M подобається це.
  2. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    я теж дивлюсь на лінію на обочині, хоча очі тягнуться на фари. якщо лініїне має - то просто на край дороги. мені подобається як в Польщі, хоча вже і в нас потроху починається культура в плані перемикання з дальнього на ближній ще здалека. хоча є такі придурки, що витримують тіпа 250 метрів і тоді перемикаються. але хлопаки - ПДР писані,коли не було ні ксінону, ні +90. тому то не правильно чекати 250 метрів. в мене стоять лампочки Філіпс +90. задоволений. рідко коли дальнім навіть користуюсь. і нікого не сліплю. а якщо загрузився - то коректором підправив і в дорогу
    --- добавлено: 9 ноя 2013 в 19:22 ---
    якщо нормальний і освідченний гаєць - то вжарить по перше число. оскільки туманки використовуються в сніг, дощ і т.д. тобто умови поганої видимості.
     
    Andrii_M подобається це.
  3. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    В молодості мав у вехньому лівому кутку лобового симпатичний фіолетовий фонарик на присосці, підключений на ближнє світло фар - такі тоді можна було купити в магазинах. Не скажу що дуже допомагав (а може я тоді ще був молодий і не такий чутливий до осліплення).
    Реально - фонова засвітка лобового може осліпити Вас самих - якщо на лобовому є плівка пари або бруду і фонове світло розсіється на цій плівці. Краще мати добрі (і добре настроєні) фари і берегтися від осліплення зустрічним світлом, відводячи очі вправо вбік і вниз.
    Добрі фари - це хороша оптика і свіжі лампочки (при цілорічній їзді лампочки втрачають 20-25 % яскравості щороку, дві-три зими і замість ламп - свічки). З ксенонками треба обережно - буває в стандартній оптиці ксенон дає бокові пелюстки, що сліплять зустрічних водіїв з високою посадкою - автобуса чи вантажівки.

    Вже десь писав. У колеги бачив Ниву - спереду 20 см. протитуманки "Hella", на криші - чотири прямокутні протитуманки на перекладині. Питаю: навіщо, адже жоден генератор не витримає? Відповідають: верхні вмикаються кнопкою на короткий час, наприклад, моргнути, якщо сліпить світло - ще нікому двічі не моргали :-D.
     
    агент007, andrij64, Andrii_M та ще 1-му подобається це.
  4. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Підозрюю що тим лампам уже давно не 2-3 зими. :) Вирішив спробувати окуляри. Як не поможе - спробую підсвітку.
     
    мастер+в подобається це.
  5. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Сергій, а Ви лампи поміняйте :-D Причому, якщо бюджет дозволить, ставте брендові, (Philips, Narva, OSRAM) +30% , або +50% - споживання струму не міняється, а яскавість свічення значно вища. Успіху!
     
    Andrii_M та Romano подобається це.
  6. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    Філіпс або Осрам - в самий раз. мав і ті і ті. а Нарва якось не фен-шуй мені.
     
    Andrii_M подобається це.
  7. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Головне, щоб не Master Sport.
     
    Andrii_M подобається це.
  8. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    :Hi: Я за вихідні теж дозрів до цієї думки. І більш ніж згоден, що треба ставити брендові. У сусіда на Ескорті та ж проблема була з засліпленням - казав, що поставив +100% і проблема зникла. Вчора придивився на своє ближнє - коли ззаду їде авто, то спереду бачу темну тінь від свого авто.
     
  9. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    Sergey_M, то точно лампочкам кінець
     
  10. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Хлопці, а що означають ці відсотки. Зґораю від сорому, але чомусь ніколи не заморочувався, купував першу попавшу лампу. І як відрізнити ті лампи?:-[
     
    Andrii_M подобається це.

Поділитися цією сторінкою