Підкажіть по твердопаливним і газовим котлам, хочу замінити

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Romano, 7 лис 2013.

  1. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    Дивись Олег - по моїм підрахункам - то якщо опалюватитметься вся хата ( ну пару кранів можна перекрити в тих кімнатах. де ніхто не живе) але всерівно - получається не менше 5 тис грн за зиму лише викину. підраховано по прикладу моїх знайомих. в них хата менша як в мене. там всього десь 150 не більше опалювальної площі. і їм накручує в 8 тисяч грн. за зиму. газовий буде йти на допал. а основний - твердопаливний. та і я враховую. що в один прекрасний моент якийсь з них накритись може - обігрівачів не понаставляєш в кімнатах. щоб систему не прихватило. так що є свої ньюанси.

    в мене колись в новій хаті на кухні прихватило батарею. котла на мінімум поставив. він вночі зупинився. попав конденсат із-за різкого перепаду температур в трубку, котра йде на клапан, якщо турбіна запрацювала - то і газ пішов. от ця трубка і з*єднує ту сигналізацію. я в Польщі сиджу. мої дзвонять і кажуть що котел не включається. а не вклюяається - бо тиск в систему впав. і прихватило трубу на подачу води в котел. то мої танцювали добго з фєном для волосся і з обігрівачами поки розтопили. кип8яток лише допоміг. котрий поливали на трубу.

    а все по причині. зо вдень було -5 а на ніч впав мороз до - 33 градусів.
    --- добавлено: 9 ноя 2013 в 19:47 ---
    читав, що і 3 мм роблять:-D буде видно. треба все прозондувати.
     
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Romano,
    Дуже велику роль грає теплоізоляція будинку, треба придертися до кожної дрібниці.
    А що перехвачує в самі цікаві моменти, то це не в тебе одного. Звичайно, треба перестраховуватись.
     
  3. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    будинок утеплений з однієї і другої сторони пінопластом плотним 6 см товщиною. хата будована з пінопластових блоків. + зсередини на ребро покладена цегла і шляпатурка. не хочеться пінопласт в хаті зсередини тримати.
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Цікаво, звідки такий розхід газу набирається. В мене площі менше, але я в 2000-2200 кубів влажу, а як дрова, то і того менше.
     
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    :Hi:
    Дійсно, при такому утепленні щось розхід завеликий.
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    А не може бути проблема в газовому лічильнику???=)
     
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Взагалі, крім стін ще є вікна, двері, підлоги(особливо- між неутепленим підвалом і першим поверхом), стеля. Про це ми нічого не знаєм.
     
    Romano подобається це.
  8. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    лічильник новий. котел Беретта ЦСА турбований парапетний 24кВт. утеплення між підвалом і 1 поверхом - на стелі підвалу поклеєно пінопласт 3 см 35 плотність. на підлозі першого поверху сантиметрів 10 керамзит+стяжка і рубероїд засмолений,бетонні плити перекриття, бо тоді хати не було ще і нульовий цикл так заізолювали від води, щоб бетонні плити не розсипались і блоки теж.

    думаю перекриття між 1 і 2 поверхами - там уходить тепло з кухні. бо там десь 10 сантиметрів бетону. шабашнічки не долили ще як мінімум 5 см, бо били на те, що далі маяками треба виставляти і лити чистову стяжку.

    ну так - на кухні 2 вікна площею до 2 квадратів + двері на балкон металопластикові теж 2 квадрати - 4 квадрати вікон.


    але народ - підкажіть краще - варто заміняти димохідний на парапетний котел? бо хочу зараз їхати і купувати. Беретту 24 кВат парапет турбований . правда площа в мене 120 метрів. але можна ще з 60-70 добудувати.
     
  9. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Чим зобумовлений такий перегиб в сторону завищення потужності котла, звичайною українською...-запас в ж ... ен..., чи якимось іншими причинами??? (власне в мене 18-ка вайланд, на приблизно 140-150 квадратів на двух рівнях)
     
  10. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    так менше не має. димохідні на менше є. а парапетні лише з 24 починаються. є парапетні менші - але то кЕтай. не хочу кЕтая....
     

Поділитися цією сторінкою