Підкажіть по твердопаливним і газовим котлам, хочу замінити

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Romano, 7 лис 2013.

  1. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    всім привіт. маю 2 питання.

    1. значить в цій хаті, що я живу 120 квадратних метрів і стоїть ДИМОХІДНИЙ котел данко 120. але ж коли ставили того котла - я ще був малий піндюк і відповідно повівся на розкази тих, хто встановлював і тепер шкодую. шкодую, оскільки стоїть котел на кухні і все тепле повітря, що він нагрів - той котел спалює, щоб підігріти свіже повітря, котре натягнуло з усіх вентиляційних каналів і тріщинок і зазорів в дверях-вікнах. тому хочу поставити Беретту ПАРАПЕТНУ, ткрбовано. "ціао" в другій хаті стоїть парапетний, теж Беретта - задоволений.

    отже власне питання - я думаю, що виграю в такому плані? більше як 2500 кубів в хаті лише пару раз перебирали. в основному в притик. хочеться відповідно добитись такої собі економії.
    як думаєте варто міняти? навіть з врахуванням, що то узаконити то треба буде 1.акт на монтаж. 2 акт на пуск. 3 акти на вентиляційні канали. і далі там всяка мєлочь типу кал на яйце глист, цукор в сечі, окуліста і проктолога. останнього спеціаліста - то в кожному кабінеті зараз проходиш в тих дебільних структурах.

    2. питання. стоїть друга хата. разом вся площа без чердака - квадратів 300. враховуючи щоденне "пакріщення життя і добробут" думаю і впринципі думав давно вліпити туди котла на тверде паливо. серії АОТВ-30 А Красилівського з компом і турбінкою. читав тут відгуки що він какаха, але не вкурив чи цей чи той, що без автоматики жре стільки дров і ККД дуже низький і кожну годину бігати треба. Бо в поляка надивився котел фірми САС працює. і доволі толково. 3-4 лопатки вугілля вистачає на 12 годин 40 градусів на площу 100 квадратів. а газовий Беретта буде на допал.

    і ще п.с. чи не загадить мені копоть і смола з комина металочерепицю?

    власне питаю тому, що в Епіцентрі Герега продає красилівського за 6500 грн а Беретта щось 4500 грн. дякую.
     
  2. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    ну що ніхто нічого не знає???d:)
     
  3. Приоритет

    Приоритет Підмайстер

    Повідомлення:
    76
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Киев
    Забули головне- новий газовий проект.

    Якщо котел 2-во контурний добавте газ на нагрів води.

    Твердопаливний підбирайте в першу чергу під те паливо ,котре буде основним вугілля чи дрова. Котли досить різні за конструкцією,та і на вугіллі видають більшу потужнсть.
    --- добавлено: 8 ноя 2013 в 09:09 ---
    Якщо комин нормально зробленний,має добру тягу - то навряд-и,але біля самого комину мужуть бути плями.

    Ой не ведіться на Герегу.... В интернеті знайдете дешевше (чи звертайтесь допоможемо).
    Доречі- для ТП котла подумайте про теплоаккумулятор на 1-1,5м3....
     
    Romano подобається це.
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    він тягне в годину 12м3 повітря, такий собі вентилятор. Для людини необхідно більше 30 м3 на годину свіжого повітря. Тому економія на вентиляції не завжди доцільна, тим більше на кухні, де може бути газова плита.

    вугільний котел розрахований на спалювання вугілля, а деревний - на спалювання дерева. Ці котли відрізняються між собою конструктивно, тому ніяк не можуть бути добрі відразу на два види палива, тільки для якогось одного виду.

    загадить, а з часом і продірявить.
    Є на форумі теми про такі наслідки.
    Для таких випадків опалення найстійкіше покриття - керамічна черепиця, потім шифер і на кінець - всі види металевого покриття.
     
    Romano подобається це.
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Привіт!!!(на новому місці);)
    Поділюся своєю ідеєю енергонезалежності від ліліпутіна.
    Тут десь на форумі попадалось про чеський ОРОР(шахтний). В Україні ціна близько 8000 грн(+/-) з теї сторони кордону близико 600 євро, тут чоловік з раші повторив такий у власному виконанні, залишився задоволений. Такий задум і у мене, тільки на дрова. :Hi:
     
    Б.А.Р та Romano подобається це.
  6. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    Олег а силку не кинете мені? блін був недавно 2 рази на трасі Київ-Чоп і кожного разу бив головою об руль, що номера телепону не мав. хотів заїхати в Радивилів, хоча б привітатись.

    всім дякую за відгуки. в цій хаті, що димохідний котел ще й колонка окремо вісить.


    а про твердопаливний котел - ну не знаю. я як газом опалювати буду тих хай навіть 200 квадратів - то поїду в Італію мити дупи, щоб заплатити за газ Фірташу і Ліліпутіну.

    то кажете блясі буде кінець? висота комина получається від котла і до верхньої точки десь не менше як 15 метрів. комин сам обшитий бляхою. але в поляків бачив металочерепиця на хаті і вони всі палять твердим паливом. котел думаю все-таки на дрова брати. як- не- як Волинь.

    п.с. чому беру в Гереги - ботам кредит можу взяти. бо викинути зразу 12-13 тис грн - то напряжно. "пакріщення" і сюди дійшло, з дня на день добробут на голову впаде, тому думаю.......

    п.п.с. поляк палить і вугіллям і дровами і сміття сипле. та турбінка нагнітає повітря і відповідно підтримує сталу температуру.
     
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Так-так, іще герега має заробити на тобі і банк коломойського. (щож тільки ліліпутін з фірташом, інші образяться):)
    - про котли гугл рулить...
    https://krainamaystriv.com/threads/15057/#post-290328
     
  8. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    Олег дякую!!

    та тут таки ні. платити по 400 грн в місяць - на 3 роки то фігня.з дня на день дефолт влупить. та впринципі тут і без дефолту за знеціненням гривні не вженешся. ціни ростуть, а відповідно і моя зарплата росте.
     
  9. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    прочитавши тут тем - мабуть ліпитиму котла сам. бо за 50 кусків мертвих Лесей Українок я не куплю. а той що збираюсь купити - якась фігня мабуть. одне лише шо хочу - то заінсталювати компа і турбінку
     
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Romano,
    -не думаю, що комп і турбіна повисить продуктивність котла на їх(компа з турбіною) вартість ...
    Ром, тут все відносно.
     

Поділитися цією сторінкою