Естественная вентиляция в частном коттедже

Тема у розділі 'Вентиляция и кондиционирование', створена користувачем olly, 4 лис 2013.

  1. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    Утепление фасада вышло на финишную прямую и можно подумать о следующем этапе.
    Спасибо romalex4 акцентировал внимание на вентиляции утепленного дома.
    На просторах ютюба нашел видео по вентиляции А.Терехина.

    Как мне кажется довольно толково. А вам? В чем по вашему мнению есть плюсы и минусы данного видео
    Хотел поставить голосование но не умею :(
     
  2. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    да, тема очень актуальная для частного дома, особенно при реконструкции старого дома. А это видео нужное для понимания вопроса, только Терехова А. Я почему его поднял, у нас старые дома, да и новые есть, строят из опоки. Очень неплохой материал, но сильно впитывает влагу, кто его штукатурил, знает. Так вот покупают старый дом, при реконструкции убирают печку, а про организацию вентиляции забывают, думают, установив на кухне и в ванной по вентилятору или вытяжку проблемы снимаются, потом устанавливают МП окна, двери у уплотнителями и наконец - утепляют пенопластом и аут - частенько дом "зацветает".
     
  3. Vitaliy_Goy

    Vitaliy_Goy Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Доброго вечора.

    Якщо є бажання, вислати на [email protected] свій проект будинку, я вам зможу щось порекомендувати.

    Примусова вентиляція коштує приблизно 10тис.грн. на будинок до 300м.кв. з роботою + кухонна витяжка ще 5 тис.грн., + вентиляція під покрівельного простору 1-3тис.грн. + фанова труба 1тис.грн.
     
  4. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    Сам займаюсь проектуванням та монтажем систем гравітаційної вентиляції у своєму містечку - стан такий, що поки люди не вважають за потрібне платити за "повітря". Минулої осені утепляв будинок свого знайомого - пінополістеролом "вирівнював" стіни, пояснював, що краще цього року заощадження витратити на утеплення перекриття будинку та організації вентиляції - не вмовив, як результат - в самі морози дзвонить і жаліється на сирість та грибок в віконних проймах та кутах стелі. Я прийшов, заміряв та показав зволоженність внутрішнього повітря (80-90) та температуру окремих ділянок зовнішніх стін, стелі на віконних пройм, здається він зрозумів те, що я пояснював восени.
     

Поділитися цією сторінкою