Хочу приобрести генератор на 5-10 кВт для дома - посоветуйте производителя

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем reder, 4 лис 2013.

  1. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    МІБ ВИ мене неправильно зрозуміли. Я більше засумнівався в розрахунках витрат.
    І тому задав питання - То як правильно рахувати витрати ?

    Менеджер технічного відділу відомого на всю Україну супермаркета показуючи генератори, розповідав їхні характеристики. Ось його слова - "расход топлива 330 грамм за 1 кВТ в час. Если генератор 3 кВт,
    то 330 * 3= 990 грам в час. Расход топлива этого генератора составит 990 грамм за час работы "

    Я хотів щоб мені на форумі люди підсказали, як правильно розуміти витрати пального генератора (бензо, дизеля, чи газового) які написані в технічній характеристиці.
     
  2. МІБ

    МІБ Майстер

    Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Днепропетровская
    Шановний DINAMIT-UA, правда менеджера в тому, що якщо генератор буде працювати на 100% потужності ( 3кВт) то і витратить пального 330 * 3= 990 грам в час але виробить 3 кВтгодини які нам і не завжди потрібні. Таким шляхом підрахунків ми не зможемо порівняти різні моделі. А коректне порівняння саме скільки жере для того щоб виробити 1 кВтгодину, а не скільки спалить за 1 годину часу.
     
    pic16f887 подобається це.
  3. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Чому мене зацікавило питання з витратами . В дома є електродвигун ( 3 фазний, 380 вольт, 3кВт )
    а по вулиці проведено тільки 1 фазу. Вирішую чи може підключити його через 3 фазний генератор.
     
  4. МІБ

    МІБ Майстер

    Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Днепропетровская
    Шановний DINAMIT-UA, в мене теж було болюче питання з 3 фазами, а вірніше з їх відсутністю та дороговизною підведення. Не буду гаяти час про всілякі конденсатори. Я купив для цього діла частотний перетворювач CFM 210 від АС Privod на 3,3 кВт (вітчизняний Дніпропетровський). Купа функцій, але головне що він з однієї вхідної фази видає три такі самі на виході. якщо 220 то на виході 3*220, 200, наприклад як буває, то 3*200 на виході. Далі дуже просто - згадуємо що таке зірка, що трикутник і перекручуємо перемички на двигуні на трикутник для 220 вольт. І тоді він буде видавати номінальну потужність. В принципі у мене видає вже скоро як рік (реально круте 3-фазники ( в мене їх декілька на різних приблудах) як треба). Якщо двигун старий і не зрозуміло що то за виходи, де початок , де кінець обмоток - то в інтернеті є описані способи як при допомозі мультиметра з цим розібратись. 3,3 кВт означає що прилад може працювати з будь яким 3-фазним двигуном від мінімальної потужності до 3,3 кВт включно. Для стабілізації напруги перед частотником стоїть стабілізатор на 6кВА (приблизно 5 кВт). Це все разом значно дешевше генератора відповідної потужності. Це я так - коротко, бо десь вже про це писав. Удачі.
     
    pic16f887 та DINAMIT-UA подобається це.
  5. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    А так, чтобы все то же да еще и от 12 вольт постоянного тока?
     
  6. А.М.

    А.М. Прораб

    Повідомлення:
    541
    Симпатії:
    261
    Адреса:
    Крым
    Не забывайте про пусковые токи. У меня 700Вт болгарка от 2,2 кВт генератора разогнаться не может. А лобзик работает. Может, дешевле поискать 1фазный двигатель?
     
  7. МІБ

    МІБ Майстер

    Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Днепропетровская
    А.М. пише: Не забывайте про пусковые токи. У частотника є функція плавного пуску, яку користувач сам виставляє і таким чином проблема (а це справді проблема) пускового струму знімається. Для
    Витэк: почуття гумору ціную. Але тут на форумі у будівельних гілках якийсь одесит (серйозно) писав і викладав відео де на своєму будмайданчику (практично ще в голому степу) вирішував усі проблеми живлення елктроінструменту (перфоратор точно там , згадую, був) через інвертор 12В- 220 В від аккума свого Опеля. Так от якщо є 12 В на дурничку, то все вирішується. Але це я розглядаю на рівні приколу.
     
  8. Rus Kiev

    Rus Kiev Підмайстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    10
    Инструкции по генераторам "в среднем" пишут так: дизель - расход 330 грам/1кВт при нагрузке до 75%
    бензин - расход 550 грам/1кВт при нагрузке до 75%, при нагрузке более 75% и расход увеличивается...
     
  9. MIAua

    MIAua Стажер

    Повідомлення:
    27
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Киев
    Прелесть генератора, только в его автономности. Даже при одинаковой стоимости топлива на 1 кВт и 1 кВт из розетки, приплюсуйте сюда расходы на обслуживание (ремонт, фильтры, масло и т.д.) + не вечный он..
    Для двигателей 3ф, частотник гораздо удобнее...Элементарно управление оборотами шпинделей у станков и т.п.
     

Поділитися цією сторінкою