Хочу приобрести генератор на 5-10 кВт для дома - посоветуйте производителя

Тема у розділі 'Электрика и освещение', створена користувачем reder, 4 лис 2013.

  1. reder

    reder Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Форумчани, посоветуйте мне генератор дизельный не дорогой возможно китай, но качественный. Что на рынке сейчас есть с хорошей сборкой. т.к. советую в магазинах, то что хотят продать. Пока присмотрел производителя генераторы Kipor.
     
  2. Б.А.Р

    Б.А.Р Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.549
    Симпатії:
    923
    Адреса:
    Файне місто .
    Краще б\у за бугра .
    З японьским серцем .
     
  3. syawa1970

    syawa1970 Інженер

    Повідомлення:
    176
    Симпатії:
    585
    Адреса:
    Украина
    чому вибір пав на дизель? він на пару порядків дорожчий. Сам маю китайця Фірман за 6 років одна проблема створена власноруч - подав напругу (забув шнурок витягнути з розетки) в обратку. Вигорів АВР блок автоматичного регулювання напруги. За 200 гривень проблему знято. Нарікань по роботі немає. в позаштатній ситуації влючав навіть зварювальний інвертер, сервіс категорично був проти, трійкою варив майже задовільно. Якось так

     
  4. Alterenergo

    Alterenergo Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Киев
    Из китайцев дизельные генераторы Kipor вполне достойный выбор. Могу посоветовать Iveco - генератор тока и двигатель - Италия, сборка Украина.
     
  5. Rus Kiev

    Rus Kiev Підмайстер

    Повідомлення:
    38
    Симпатії:
    10
    в интернете видел что есть генераторы Stark дизельные в защитных кожухах, типа тарахтят потише...
     
    Petko подобається це.
  6. МІБ

    МІБ Майстер

    Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Днепропетровская
    А чому б не звернути увагу на газові - не з балона, а від магістралі. Там кВТ/година виходить трохи дорожче ніж від стовба. Ось наприкладUNIVERSAL CC3000LPG/NG-Bкод: 958
    Технические характеристики генератора
    Номинальная мощность2.8 кВА
    Максимальная мощность3.0 кВА
    Количество фазодна фаза
    Выходное напряжение230 В
    Частота переменного тока50 Гц
    Cos ɸ0.8
    Тип генератораСинхронный
    Щеточный генераторда
    Номинальная сила тока8.3 А
    Максимальная сила тока12.7 А
    ЗащитаIP 23
    Технические характеристики двигателя
    Модель двигателяCC177F-G
    Тип топливаГаз - NG/LPG
    Тип запускаРучной запуск
    Расход топлива0.36 м3/час кВт
    Тип двигателя4х-тактный
    Мощность двигателя7.2 л.с.
    Система охлажденияВоздушная
    Компрессия8.2:1
    Рабочий объем двигателя270 куб.см
    Уровень шума75 дБ
    Число оборотов двигателя3000/3600 об/мин
    Защита двигателя при низком уровне маслада
    Индикатор уровня топливного бакада
    Объем масла в картере двигателя0.9 л
    Физические характеристики
    Габариты70x53.5x57 см
    Вес76 кг
    Дополнительная информация
    Гарантия12 мес


    Подробнее: http://in-green.com.ua/gazovye-generatory#ixzz2rudDiMZ9
    0,36 куба газу на кіловатгодину: 1.1 грн*0,36=0,396 коп. По моєму нормально. Зараз їх більше стало і з автоматичним пуском при пропаданні напруги. Десь бачив і монтажні схеми для приміщення. Та і ціна наче трошки знизилась. Ось тут теж http://e-h.com.ua/generatory/universal.html
     
    Останнє редагування: 30 січ 2014
  7. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Мені казали що витрати рахуються 0,36 куба газу за кожний кіловатгодину генератора.
    Але генератор майже 3 кВт тобто 0.36*3=1.08 куба витрати газу за 1 час.
    1.08*1.1=1.18 грн за час роботи генератора.
    1.18*24=28.50 грн за добу.
    28.50*30=855 грн за місяць.
    То як правильно рахувати витрати ?
     
  8. Rurik

    Rurik Інженер

    Повідомлення:
    769
    Симпатії:
    631
    Адреса:
    Новая Каховка
    А если газа в трубе не будет,шо делать?
     
  9. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Я більше засумнівався в розрахунках витрат .Генератора на газу купляти не збираюсь.
    Що до відсутності газу мене вже не лякає, я підготувався .
    ( як підготувався подивитись можна тут https://krainamaystriv.com/threads/20398/ )
     
  10. МІБ

    МІБ Майстер

    Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Днепропетровская
    Одна кіловатгодина вироблена генератором коштує як я написав. Причому тут його потужність, вірніше більша потужність дасть змогу виробити більше цих кіловатгодин, кожна з яких буде коштувати 36 коп. Наприклад я споживаю в місяць близько 350 кВтгод. А тепер Ви своєю хибною методою порахуйте вартість при використанні дизельного, а потім !!!бензинового генератора. То ви скажете, що виробників цих генераторів треба розстріляти. Ще раз повторюю ціна 1 кВтгод від газового магістрального гена приблизно така як і тої що від РЕСовського стовба. А скільки ви їх (кВтгодин) виробите ним це вже інше питання. Він же не буде лупити весь час на максимальних обертах, а регулює їх в залежності від того що на даний момент на нього Ви навантажили. Я сподіваюсь, Ви ж бачили в роботі хоч якийсь генератор і помітили як він сам регулює оберти в залежності від навантаження. Далі Rurik пише: "А если газа в трубе не будет,шо делать?" Є моделі від природного і зрідженого (балон) газу. Чи в "трубє газа нє будєт" це ще питання, а що від бензинового бабки в кишені закінчаться швидше - це точно. А розстріляти треба тих хто звязаний з вітрогенераторами. Ні мабуть не виробників, а ту шелупонь яка штучно тримає на них космічні ціни. Попробую пояснити ціна бензинового, дизельного, газового генератора приблизно декілька тисяч гривень за кіловат потужності. А ціна кіловата потужності вітряка декілька тисяч доларів. Якщо відкинемо генератор там і там, виявиться, що (спрощено звичайно) три лопасті з скловолокна і трохи механічної облуди коштують в десятки разів дорожче ніж високотехнологічний сучасний бензиновий чи дизельний двигун. Це грубі прикидки, але суть зрозуміла. Удачі Вам.
     
    pic16f887 подобається це.

Поділитися цією сторінкою