Копаємо колодязь - ділимось досвідом

Тема у розділі 'Скважины и колодцы', створена користувачем NEMAN, 31 жов 2013.

  1. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Скажу вам чисту правду,це брехня..!Це протирічить законам фізики(наскільки я пам ятаю,на це питання була досить розширена відповідь у книзі Я.Перельмана" ЗАНИМАТЕЛЬНАЯ ФИЗИКА"..) .Досить часто копачам задають це питання,про зорі..особливо тоді, коли втомлений копач піднявся з шахти щоб перепочити..І відповідь,завжди була приблизно одна... "..зорі..?? які там зорі..Зорі видно тільки тоді,коли випадково опустять бадью копачу на голову....".Дай БОЖЕ.щоб не було таких випадків,.хоча ..бувають..:Hi:
     
  2. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    знаю людей, вони самі копали колодязь і відливали кільця. діаметр внутрішній 40. кого вони туди опускали? карлика? чи є якась технологія? із ними незнайомий, просто брав якось воду город кропити.
     
  3. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Та напевно нікого..В такому варіанті застосовується або желонка,або буріння(ручне,або механізоване..)всередині кільця..Я також бачив подібні колодязі..На мій погляд,бажано вибирати щось одне з двух-або колодязь ,який можливо періодично обслуговувати,в залежності від потреби.Я маю на увазі колодязь з кільцями в яких можна себе більш-менше комфортно відчувати,а саме головне ,займатись тією справою,ради чого ви в це саме кільце опустились...:)..Або -свердловина..Зазвичай в таких колодязях для підйому води застосовується не звичайне відро,а посудина з клапаном в днищі..Або ж-насос...
     
  4. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    знаю таке, якось було замовлення зробити із жерсті. там була труба 200.
     
    Останнє редагування модератором: 28 січ 2015
  5. агент007

    агент007 Інженер

    Повідомлення:
    497
    Симпатії:
    729
    Адреса:
    Берегово Закарпатская обл.
    Да причому тут правила ТБ.По поводу плавуна.При союзі прокладали каналізаціонні бетонні труби до очисних споруд.Розмір труби бетонноі в районі метра акщо не більше ставили краном.Проклали за день до фіга метрів .На другий день прийшли а тим трубам слід простив(тут не як не скажеш що украли)Це тільки один случай .Був ще один тоже с трубами .По полю проходили трубі каназізаціі до перекачующеі станціі так вони теж пропали метрів 100 Все поновій прокладали.Це все не казки, а реальна правда.
     
    Останнє редагування модератором: 28 січ 2015
  6. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    та там що болото?
     
  7. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Щось я вас не можу зрозуміти....ТБ завжди і скрізь потрібна..Як люблять ,хоча воно так і є,повторювати інж-ри по ТБ, ці правила написані кров ю....Проходження плавуна в криниці,і пропажа труб,це зовсім різні речі.По новій прокладали,і що,полу.чилось???
     
  8. агент007

    агент007 Інженер

    Повідомлення:
    497
    Симпатії:
    729
    Адреса:
    Берегово Закарпатская обл.
    Так в другому варіанті пропажі труб старе висушене болото
    --- добавлено: 28 янв 2015 в 15:20 ---
    Це железно я з цим згідний.Тільки в нас такий рельеф грунту плавунів повно.
     
    Останнє редагування модератором: 5 лют 2015
  9. NEMAN

    NEMAN Інженер

    Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    1.027
    Адреса:
    Б Ц
    Цікаво,а які у вас глибиною колодязі?Є проблеми з водою?Водоносний пласт -пісок ,глина...?
     
  10. gam-ua

    gam-ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.146
    Симпатії:
    684
    Адреса:
    Чернігівська обл. Ічня
    у нас від 5 до 20 кілець. у селах є глибше. а є і мільче. но води там нема. за грунти не знаю. але вода пішла глибше.
     
    Останнє редагування модератором: 30 січ 2015
    NEMAN подобається це.

Поділитися цією сторінкою