Своїми руками Бур для стовбців і не тільки

Тема у розділі 'Инвентарь', створена користувачем Saisan, 23 жов 2013.

  1. tomkol

    tomkol Майстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    г. Хмельницкий
    Ну, корешки не толще карандаша, понятное дело - будет. А вот толщиной в палец и более - только вырубывать предварительно надо.

    Надо было в обратную сторону вывинчивать.

    При чем тут количество оборотов? А диск для болгарки вообще имелся в виду не тот, который для резки металла, а который сам металлический, и предназначен для резки камня, кирпича, шифера, кафеля и т.д. Стальная шайба с абразивным напылением по внешнему краю.
    Ну, типа такого
    [​IMG]
     
  2. stom

    stom Стажер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    Черкассы
    Пардон, просто я думал что вы говорили про тот диск, что на фотках первой страницы!:)
     
  3. tomkol

    tomkol Майстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    г. Хмельницкий
    stom, я теж у свою чергу просю пардону, бо неуважно прочитав Ваше повідомлення. Ви говорили про диск від пилки, який у першому пості цієї теми дійсно обізваний диском від болгарки.
    А я теж пробував бур з диску робити, але саме з такого, як зараз фотку показав. Трошки раніше писав, що він не годиться, бо затонкий та гнеться.
    Щодо Вашої думки неприпустимості ставити пильний диск на болгарку, однозначно підтримую. Сам колись так років зо 15 тому спробував робити, причому диск встановив зубами "від себе", щоб тирса в очі не летіла. Потрапив на сучок (наголос на другий склад). Болгарку кинуло на мене й пилкою як раз по коліну чиркнуло. Але, на щастя, так ювелірно, що джинси прорізав, а шкіру не зачепив. Довго палив цигарки потім у ступорі. З того часу подібної дурниці немає бажання робити.
     
  4. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    У меня были немецкие диски и проблем никаких не было. Пока не стерлись. Купила другие. Первый же диск вырвало на даче. Середина осталась на болгарке а остальное улетело сквозь забор к соседям. С тех пор жутко боюсь брать ее в руки.
     
  5. tamerlan37

    tamerlan37 Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    украина
    у мене був бур на диску від пилки але диск лопнув по зварці при натраплянні на камінь тому був замінений на простий метал і тепер все добре а навіть якщо камінь попаде то молоток все ставить на місце.А з болгаркою і пильним диском теж мав пригоду різав бруски і вже після різу коли болгарка ще крутилась по інерції попав собі тим кругом по запястю диск зупинився об руку на щастя сухожилля не зачепило і обійшлося лише шрамом але могло бути набагато гірше.
     
  6. tomkol

    tomkol Майстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    г. Хмельницкий
    Я перший бур теж з пилки зробив. І він теж періодично тріскався біля зварювальних швів, доки я замість звичайних електродів, черговий раз підварюючи, не скористався електродами УОНИИ. Вони дають стійкий до тріщин шов навіть при зварюванні інструментальної сталі, як в пилки.
     
  7. Портвейн

    Портвейн Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.301
    Симпатії:
    4.295
    Адреса:
    Краматорск
    Vladimir1966 подобається це.
  8. tomkol

    tomkol Майстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    35
    Адреса:
    г. Хмельницкий
    Ну, если в хозяйстве нет сварки и болгарки, то может и есть смысл такие деньги отдавать за примитивную железяку.
     
    sanyan та Saisan подобається це.
  9. Tigrik

    Tigrik Підмайстер

    Повідомлення:
    91
    Симпатії:
    5
    У моего товарища самодельный бур, где лопасти сделаны из двух половинок алмазного диска по бетону диаметром 230мм, естественно половинки приварены под углом как на фотках ранее
     
  10. meredian

    meredian Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    RUS
    Подниму тему не бур, но всеже... Сделал такую приспособу, менял столбики у забора, копать можно впритык к забору в отличии от бура. Идея создания приспособления не моя, честно скомуниздил с дружественного сайта...

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    _forumhouse.ru/threads/208883/_
     

Поділитися цією сторінкою