Утепление фасада дома 120 мм ППС - подскажите

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем olly, 5 жов 2013.

  1. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    olly, яка вийшла ціна за куб, якщо не секрет?
     
  2. Николай Валерьевич

    Николай Валерьевич Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Добрый день! у меня дом 10 х 10 и высота 8 метров ну не большой вприндцепе!) подскажите как сделать так чтоб не покупать леса строительные и не брать их в аренду???
    Жду коментарии от опытных специалистов!
     
  3. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Николай Валерьевич, вам помогут промышленные альпинисты. Так и утепляют квартиры в многоэтажках. Если не хотите нанимать, то придется освоить эту специальность самому.
     
  4. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    нехай буде коробка лічильника втоплена, нічого страшного,менше замокати буде. :) Тільки навколо неї тоньший пп поклейте, щоб відкривалася. Зробіть таку собі втоплену рамочку.
    Це я пластмасовий короб мав на увазі. Якщо ящик для лічильника металевий, то рамочки не тре. Хоча хто його знає який він у вас.:)
    --- добавлено: 17 окт 2013 в 21:50 ---
    Можна їх позичити, або вкрасти:) А без риштування можна з драбини, зі шнурка, з ящиків , з вікна і т.д. Але якість роботи - скупий платить двічіbeer
     
  5. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    Не знаю как у Вас в Виннице, но у нас в Белой Церкве... :)
    330 грн/м3 марки м25 сделанного по ТУ, а по факту привозят м15, все производители в сговоре и открыто по телефону говорят мол в городе никто вам по ТУ больше 13-15 не сделает.
    по ДСТУ м25 озвучили 430 грн/м3.
    Весло, если б не было так грустно. Кум фасадным декором на Киев занимается так он заказывает м35 по ТУ а по факту до 25 не дотягивает, пару клиентов возмущались что у вас за ППС в городе.
    --- добавлено: 18 окт 2013 в 00:35 ---
    Спасибо за инфу! Сегодня покумекав и решил что б не заморачиваться запущу пока просто гофру под ППС под нужные провода. Коробку под счетчик закреплю на длинные болты ( не знаю как называются) с одной стороны с большим шагом резьбы а с другим м6 или м8.
    Коробку под счетчик скорее всего пластиковую она более герметична с стеклянным окошком, а то старая РЕСовская мутнеет и показателей не видно.
    На счет намокания: у меня счетчик со стороны свеса а свес 700 мм, так что намокать не должно.
    --- добавлено: 18 окт 2013 в 00:39 ---
    Подскажите, вот насмотрелся видео об утеплении фасада, так там при утеплении окон ППС на углах режут цельным куском "г" образно да + еще до общего армирования под 45гр клеят куски сетки.
    Нужна ли такая перестраховка? Это ж потом по всему фасаду клея перерасход, наверно.
     
    Andrii_M подобається це.
  6. godsdog

    godsdog Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Львів
    Nutrija, Я збираюся робити зовнішнє утеплення свого помешкання (Львів). Надішліть будь-ласка свій телефон мені на пошту [email protected] . Дякую.
     
  7. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Ви ж за компом не стоячи працюєте, хоч і можна б було.
    Риштування можна зробити з лісоматеріалу, але це тоже не дешево і просто,у вас 8м висоти.
     
  8. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    Все правильно, так треба. Старатися кути вікна в цілому листі пінопласту вирізати, хоча якщо попадає на горизонтальний шов, то не завжди виходить, а от "косяки" сітки на пройомах - це обовязково. Деколи і тиждень не проходить, а тріщинки в кутах відкосів зявляються. Хоча вони і так вилізуть, не через рік, так через два - слабке місце. :).
    Вас там ще майстри не побили за обізнаність?:)
     
  9. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    Де ті майстри, ще не починали.
    Затримуються на попередньому обїекті.
    Я їм про утеплення пройомів віконн, ще весной казав, коли вони в мене сарай з блоків ложили.
    То вони мені: а навіщо це і так стоять буде.
    А ле я їм сказав 120мм ППС і по технологіїї як я скажу, чи будим прощаться. Бо вони на 200 мм стоунлайт хотіли 50 мм ППС.
    Вони переглянулись, в умі покрутили пальцем біля скроні, це було видно, але погодились, тіпа любий капріз.
     
  10. Nutrija

    Nutrija Майстер

    Повідомлення:
    191
    Симпатії:
    61
    Адреса:
    Львов
    фасадчики не мурують:-D
     

Поділитися цією сторінкою