Контроллер насоса солнечного коллектора

Тема у розділі 'Гелио и геосистеми', створена користувачем deadmoroz, 2 жов 2013.

  1. 3tON

    3tON Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    26
    Придевіться до Atmega8 досить простий контроллер.
    Можна зробити з екраном і настроювати як заманеться, виставляти будьякі параметри.
    І температуру будете бачити і сигнал аварії можна вивести на екран або піщалку прикрутити.
    І головне ціна халявна.
     
  2. deadmoroz

    deadmoroz Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    4
    Щіро дякую за відгук!!!Та я на нього буду дивитись дуже довго- бо радіоєлектронщик з мене ніякий.... dntknw Треба щось або готове, або з мінімальними переробками.
     
  3. 3tON

    3tON Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    26
    А Ви з цим дуже поспішаєте? Мігби вам допомогти, але зараз немаю часу і проблеми з комп'ютером
     
  4. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    3tON, маєте колекцію прошивок під різні алгоритми? Без них контролер мертвий.

    deadmoroz, я би радив для початку не укрупняти схему. Як кажуть, котлети - окремо, мухи - окремо.
    Аварійний вимикач можна купити недорого на різні температури, я ось такий купив на тижні для системи опалення
    http://aukro.ua/show_item.php?item=3610015266
    включаєте його на управління обмоткою реле - і комутуєте, що і як душа бажає (при фіксованій температурі) - наприклад, насос відбору тепла з акумулятора..
    Схему порівняння температур на аналогових датчиках Вам любий толковий радіоаматор чи радіоінженер зробить за пару вечорів і мінімум грошей - пара каліброваних датчиків (наприклад, від інжектора автомобіля), банальний диференціальний підсилювач, компаратор, ну і вихідний каскад з навантаженням на реле.
    А для контроля температури можна, звичайно, купити цифровий термометер, наприклад
    http://aukro.ua/show_item.php?item=3582302667
    я такий купив собі аж за 37 гривень з урахуванням доставки і роботою його цілком задоволений.

    Буде система функціонувати, напрацюєте досвід, складете достатньо точний алгоритм - пошукаєте, хто б написав програмку і допоміг створити контролер (не боги горшки випалюють). А може взагалі спитаєте: а воно його треба?
     
  5. deadmoroz

    deadmoroz Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    4
    Буду дуже вдячний за будь- яку допомогу!beerТут поспішай - не поспішай- якщо нема з чого вибирати.....helloЗа адекватні гроші....:K
    --- добавлено: 19 окт 2013 в 09:54 ---

    Шановний Мирослав!! Дякую за відгук! Можна, звичайно, рученятками вмикати- вимикати насос- та немае в мене можливості кожну годину дивитись : "Чи прогрівся коллєктор?" Не хочу працювати компаратором!
    А про поради- ось дуже позитивний сайт: http://anekdoty.ru/pro_sovety/
    :Hi:
     
    tarickb79 подобається це.
  6. 3tON

    3tON Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    26
    Під різні алгоритми треба писати різні прошивки, а колекція всеодно без толку це як купити авто, але їздити лише згідно графіку і зупинок громадського транспорту.
    --- добавлено: 20 окт 2013 в 12:46 ---
    Опишіть всю систему яку ви маєте чи плануєте, щоб я зрозумів яка у неї буде логіка роботи.
     
  7. deadmoroz

    deadmoroz Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    4
    Маю саморобну двохконтурну сонячну систему. Вважаю- що алгоритм має бути такий: Прогрівся колектор до температири вище, чим на бойлері градусів на 10- увімкнувся циркуляційний насос- прогрівся бойлер до температури нижче колектора градусів на 5- зупинияймо насос. ВСЕ! Стагнації колектора не має бути, аварійний сброс при закипанні бойлера можна зробити елементарно на терморелє, що вказане вище.
     
  8. viktor-gon

    viktor-gon Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    Одесса
    Вам нужен дифференциальный терморегулятор. Вот есть недорогой, то что надо http://www.e-voron.dp.ua/catalog/015186 цена 235 грн. Я сам себе такой купил. Свои функции выполняет. Но все равно потом купил себе отдельный контроллер именно для гелиосистем (так как в нем уже есть функция рециркуляции ГВС, байпас при перегреве, подсчет выработки тепла, функция антизамерзания, защита от легионелл, включение резервного источника и куча еще других функций - купил как раз за 100 у.е на aliexpress, с экранчиком. Считаю, что стит своих денег.
     
  9. deadmoroz

    deadmoroz Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    4
    СПАСИБО ОГРОМНОЕ!:Hi: goodbeer:Hi: Как раз то,что было нужно! Бо задача стоит сделать именно бюджетную систему!:K Тут же возникает вопрос: А Вы свою не желаете за пол- цены отдать в хорошие руки? ;-)
     
  10. viktor-gon

    viktor-gon Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    Одесса
    Пожалуйста. Не-не, я пожалуй наверное еще один докупать себе буду. Тот, что есть - пока без дела, но есть куда его задействовать.
     

Поділитися цією сторінкою