Помощь новичкам в изготовлении пиролизного котла

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем сергый, 17 вер 2013.

  1. vovazz25

    vovazz25 Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    ямполь, винницкой обл.
    Вони не обовязково щоб прижимались, вони не знаходяться постійно в закритому положені. Для природньої тяги потрібно трішки інші підрахунки робити.
     
  2. сергый

    сергый Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    тернополь
    ше цікавить питання на рахунок шибера,(чи переключателя режимів),хотів би запитати чи біля круглого прута біля ручки не проходить дим,чи це місце треба конопатити і прижимати чимось щоб ущільнити,і чи сам шибер не пропускає газів,ато колись хтось писав про хлопки так от я думаю що це якраз шибер пропускає газ і він(газ в котлі) стріляє
    --- добавлено: 19 сен 2013 в 22:22 ---
    vovazz25 а як же про співвідношення вторички до первички, здається 25 до 75 в процентах
     
  3. vovazz25

    vovazz25 Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    ямполь, винницкой обл.
    Шибер я ущільнюю задопомогою азбестової нитки та високотемпературного геретику, за всю експлуатацію котла, таких хлопків як Ви пишите в мене не було.
    --- добавлено: 19 сен 2013 в 22:27 ---
    ПП подаю 57 трубою, а Вп 32 трубою + регулюю гегуляторами повітря, але його достатньо один раз виставити і більше не трогати.
     
  4. сергый

    сергый Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    тернополь
    Voyutichi,щось я пропустив його вигляд, намалюйте схему чи фото, будь-ласка..
    вибачте я не маю ні схеми ні фоток:( ,коли зроблю то будуть фотки:),але це буде так,типу труба профільна 30см. на 10см три ходи початок від камери горіння вверх потім вниз і знову вверх.,зверху отвори і знизу з боків отвори для чистки,їх правда важкувато буде зробити і добре утеплити,але це важливо особливо якщо буде працювати на двох ходах на природній тязі,шибер зверху на першому ході,розпал-шибер лежить горизонтально і перекриває перший хід,на піролізі шибер стоїть горизонтально і перекриває отвір з камери загрузки
    --- добавлено: 19 сен 2013 в 22:38 ---
    vovazz25 але його достатньо один раз виставити і більше не трогати.

    цілком з вами згіднийbeer
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    зробіть так, як на фото у Степановича1, тільки у своїй інтерпретації, щоб був доступ до 100% площі теплообмінника для чистки.
     
  6. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Перший крок у побудові котла це визначення тепловтрат приміщення, яке він буде обігрівати. Можна брати дуже приблизні 1 кВт на 10 м2, можна рахувати термічний опір кожного шару стіни (штукатурка, цегла), а можна використати метод який на одному форумі виклав Igrek1977 (наберуся наглості і поміщу посилання, нехай пробачить адміністрація, але інформація дуже корисна) http://www.forumhouse.ru/threads/200364/
    Тепер про площу теплообмінника, в моєму піролізнику площа 1,7 м2 прирозрахункових тепловтратах 12 кВт*год, експлуатую з середини минулої зими, теплообмінник не чистив ні разу! Температура вихідних газів 170-140С (коли дрова зависають то змешується, але це інше питання).

    сергый, робіть одноходовий теплообмінник як в СТС СТС1.jpg СТС2.jpg
    --- добавлено: 21 сен 2013 в 00:04 ---
    На всяк випадок:-D в мене завищена площа теплообмінника! (можна зняти і 20 кВт, при адекватних вихідних газах), тому я приймав міри щоб її зменшити.
     
    Andrii_M подобається це.

Поділитися цією сторінкою