Помощь новичкам в изготовлении пиролизного котла

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем сергый, 17 вер 2013.

  1. сергый

    сергый Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    тернополь
    чи може всерівно робити мені ці ребра,а коли котел буде виходити на режим то сам буде очищатись,чи може я помиляюсь,може хтось шось порадить в цьому питанні,ТРУБИ НЕ РЕКОМЕНДУВАТИ,теплообмінник буду робити однозначно прямокутний трьохходовий з металу 6мм.
    --- добавлено: 18 сен 2013 в 21:01 ---
    дед хоттабыч,добрый вечер,камера загрузки(все дно) у меня будет футерована шамотом лежа,6см.и камера горения полностью - дно 6см. и стенки с обоих сторон по 12 см.
    --- добавлено: 18 сен 2013 в 21:11 ---
    и как я понял камеры на теплосьем мало влияют, в основном это работа теплообменника,и вот его надо грамотно сделать,и его площади как раз и являются основным фактором определения мощности котла, трубы d50 в два ряда 14 шт не проблема докупить,но меня чето смущает то что длина трубы 80-100см. и мне кажется что огонь проходя этот метр не успевает отдать нормально тепло,(я конечно ошибаюсь ибо почти все котлы с такими трубами) но я еще хочу и поэксперименитировать,
    --- добавлено: 18 сен 2013 в 21:13 ---
    может есть у когото похожий опыт работы,с радостью прислушаюсь к мнению специалистов
     
  2. Нинь ХАО

    Нинь ХАО Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Größte Stadt im mittelalterlichen Deutschland

    Вам трема змінити електроди на ЦУ5 хоча б Фрунзе=єлектрод, краще ЕСАБ, яле я сам їми не зварюю бо дорого коштують. Але Монолит не дуже.
     
  3. сергый

    сергый Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    тернополь
    Нинь ХАО,дякую,але я про такі електроди не чув:-[постійно користуюсь Монолітом і тутвони в Тернополі самі ходові електроди,можливо раніше вони були якісніші але при нормальній напрузі варать нормально
    --- добавлено: 19 сен 2013 в 00:19 ---
    ЦУ-5 це шо за електроди,а чим взагалі краще варити
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ці ребра потрібні, переважно їх називають турбулізаторами.
    Я би зробив на вашому місці доступ зверху до всіх трьох ходів теплообмінника, а турбулізатори зробив би такими, що вставляються. Якщо бракує висоти в приміщенні для вставляння-виймання турбулізаторів - зробити їх з двох половинок.
    товщини сталі 8 мм там не потрібно, достатньо 1-1,5 мм нержавійки, скрутити (зварити) з неї турбулізатор формою за зразками відомих виробників котлів.
     
  5. Степанович1

    Степанович1 Бригадир

    Повідомлення:
    357
    Симпатії:
    179
    Адреса:
    Тернополь
    Доброго дня, земляче:)
    можливо пропустив... Яка висота котла і якої потужності плануєте котел? І яка площа трьохходового теплообмінника (по підрахункам)? теплообмінника
     
  6. vovazz25

    vovazz25 Майстер

    Повідомлення:
    119
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    ямполь, винницкой обл.
    сергый, як Ви будети чистити трьоходовий теплообмінник? На мою думку потрібно вибирати випробовані варіанти з подачею ПП та ВП. навіщо вам трьохходовий теплообмінник зробіть так як в СТС, я два котли зварив з таким теплообмінником чудово працюють, і темп. димогазів 160-180гр. без турбулізаторів. ПП я взагалі подав ось таким варіантом, і чудово працює.
    DSC00978.JPG DSCN8724.jpg DSCN8721.jpg DSC00981.JPG DSCN8703.jpg DSCN8709.jpg DSCN8720.jpg
     
    Voyutichi, Andrii_M та Степанович1 подобається це.
  7. Нинь ХАО

    Нинь ХАО Майстер

    Повідомлення:
    128
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Größte Stadt im mittelalterlichen Deutschland

    Я з Вашого дозволу процитую:
    А ось ті що Ви зараз використовуєте:

     
  8. сергый

    сергый Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    тернополь
    Voyutichi,дякую за підтримку теми вам і всім дописувачам,я як ви і описали хочу зробити зверху доступ до всіх трьох каналів,і також знизу для можливості легше почистити,про турбулізатори також думав,але бачив в когось на фотці,це ніби прості шомпури для шашликів,не уявляю як вони працюють,
    --- добавлено: 19 сен 2013 в 21:31 ---
    Степанович1,добрий день,висота котла буде 1.1 метра,площа теплообмінних поверхонь тільки теплообмінника приблизно 2.4 метри квадратних,це якщо просто порахувати периметр теплообмінного ходу(труби) 30+10+30+10=80 помножити на 3м. маємо 2.4 метри квадратних,ну треба відкинути отвори для чистки,але додати троха площі камери загрузки і камери горіння ну думаю вийде десь потужність котла на 25 квт.,січення форсунки повинно бути приблизно 50 квадратних см.це десь 3 на 17 см.,камера загрузки приблизно 130 л. думаю шоб хочаби 12 годин на повній загрузці працював
     
  9. сергый

    сергый Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    6
    Адреса:
    тернополь
    vovazz25,а ваші прижимні шайби добре працюють,мені шось здається що ними неможливо більш точно регульвати повітря,а теплообмінник таки хочу трьхходовий,і чистити його не так вжей важко,якщо зробити правильні отвори,і ше є один секрет,якщо не буде електрики то котел буде нормально працювати на природній тязі і теплообмінник буде вже правда двохходовий,але всерівно буде гріти хоть і з меньшим ККД
    --- добавлено: 19 сен 2013 в 22:07 ---
    Нинь ХАО,
    . Максимальна температура експлуатації зварних з’єднань 400°С.А ось ті що Ви зараз використовуєте.Для зварювання вуглецевих і низьколегованих
    доброго дня хотів би запитати спеціалістів а яка максимальна температура експлуатації зварних зєднань МОНОЛІТУ,чи АНО-3,ну типу якими я варю,ато тут тільки сказано про електроди для теплостійких сталей,також АНО-3 кращі тим що Допускається зварювання вологого, іржавого, погано очищеного від окислів і інших забруднень металу,якраз такого яким я і працюю:)beer
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    щось я пропустив його вигляд, намалюйте схему чи фото, будь-ласка..
     

Поділитися цією сторінкою