Варикоз, лимфостаз и тромбофлебит — приговор отменяется!

Тема у розділі 'Барахолка', створена користувачем биолог, 10 вер 2013.

  1. биолог

    биолог Майстер

    Повідомлення:
    491
    Симпатії:
    39
    Шановні мої опоненти. Отримав велике задоволення від читання Ваших повідомлень, Дуже вдячний за турботу. Заспокою Вас і запевню у тому, що наші вироби приносять користь людям. Ви чудові люди, якщо так зацікавлено сприймаєте нову інформацію і хвилюється про людей. Вірю, що це відверта Ваша позиція. Але вона на жаль помилкова.
    Я поважаю Вашу думку, тому саме Вас я не буду переконувати.
    Бувайте здорові, бережіть себе та свої думки від образливих намагань.
    Шкода тільки за образи на мою адресу, але я пробачив.
    З повагою, біолог
     
  2. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    запевняти і заспокоювати не треба. спокійні тут всі. аргументи? де аргументи? переконливі докази? визнання професорами, кандидатами медичних наук? заключення інститутів? патент на винахід?

    даремно, треба було б переконати, що ж то за бізнес такий, якщо не можна продати свій товар чесними переконливими аргументами і фактами?

    будемо і тобі не хворіти.
     
  3. биолог

    биолог Майстер

    Повідомлення:
    491
    Симпатії:
    39
    Інформація на сайті про Активатор "На здоров'я!" надає загальний огляд на проблему варікоза та реакцію організму на негативний єлектричний заряд. До виробу додається брошура з більш детальною інформацією. Взагалі, коли ми купуємо, наприклад, комп'ютер, ми не з'ясовуємо у продавця про технологію обчислювальних комп'ютерних процесів, так само при покупці окулярів або слухового апарату чи то інших товарів. Головне, щоб вироб працював і був корисним. Активатор поліпшує стан при варікозних проблемах завдяки негативному електричному заряду, і це доведений факт. Я зможу надати посилання на наукові роботи та документи по темі оздоровчого впливу негативних зарядів на організм людини трохи пізніше. Нажаль, я зараз перебуваю не в офісі компанії, і буду тільки через тиждень. Моїм опонентам, дай Боже, добра.
    З побажанням здоров'я, біолог.
     
  4. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    був там. нічого вона не надає. відгуки бабушок, котрі ні в чому не винні, особливо в своїй не обізнанності і наївності?

    скануй - почитаємо. ще там знайдемо до чого домахатись

    а що там не ясно? в школу не ходив і не знаєш що таке ПК? і фізику не вчив не знаєш як слуховий апарат побудовано? чи окуляри? а йопт...як любив казати один тіпочок на одному форумі - "Учітє фізіку за 8-ой клас!":-D

    не доведений. не треба видавати бажане за дійсне.

    я почекаю. Хатіко чекав і я почекаю:-D

    та дай Бог - я не проти
     
  5. биолог

    биолог Майстер

    Повідомлення:
    491
    Симпатії:
    39
    Отзыв об активаторе "На здоровье" инвалида 2 группы (заболевание - бронхиальная астма), возраст 75 лет.

    С уважением, биолог
     
  6. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    rofl Не бачу абсолютно ніякого логічного зв’язку між суглобом, бронхіальної астмою і спинно-мозковою грижею. брєд.

    Особливо брєд, що при бронхіальній астмі мокротиння відходить краще. Ви там оприділіться і почитайте, що таке бронхіальна астма і до чого те мокротиння??? Бронхіальна астма - це спазм! Це алергічнеа реакція така!!!
     
    Chatter подобається це.
  7. биолог

    биолог Майстер

    Повідомлення:
    491
    Симпатії:
    39
    Не рвіть серце, Romano. Підіть куди Ви надумали, та покажіть кому треба. Це перша геніальна думка, яка з'явилася у Вас. Я буду вдячний Вам за Ваші походи по інстанціях, бо це єдине, що зупеняє отаких як Ви писак від дурних необгрунтованих звинувачень тих людей, хто хочаб щось корисне робить в цій країні та поставить Вас на своє місце, а у мене буде до кого апелювати для притягення Вас до відповідальності.
     
  8. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    можеш вже апелювати, Слюсарчук-2
     
  9. биолог

    биолог Майстер

    Повідомлення:
    491
    Симпатії:
    39
    Romano, вгамуєтеся, ведіть себе відповідально до інших людей. Слово не птах.
     
  10. Romano

    Romano Майстер

    Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    71
    Адреса:
    Луцьк
    відповідально? нічого не перепутав? може відповідно? веду себе відповідно як ти цього заслуговуєш. мені то пофігу - хай лохи далі купують. але з другої сторони не пофігу - бо ось такі пройдисвіти до кінця дискредитують медицину. Хочеться судитись за свою честь і гідність? - не питання. я 3 суда проти шабашників виграв і проти мєнтів - мені і море по коліна:-D
     

Поділитися цією сторінкою