Екокотел - відгуки

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем MlykI, 9 вер 2013.

  1. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    только котёл не просто плачет, а рыдает (конденсат)
     
  2. WalterCV

    WalterCV Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.757
    Симпатії:
    4.038
    Адреса:
    CV UA
    Рафшан у Джумшут і не такі перли видавали... Crazy
     
  3. Alien

    Alien Майстер

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    м. Луцьк
    Та ніііі! Адресовано о мудрійшлму Ігору Давидовичу. Посто після читання його писанини так і сидів.
     
    Іван 55555 подобається це.
  4. Ігор Давидович

    Ігор Давидович Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Добре що Ви тут всі такі розумні. Та є сотні таких "дураків" як я, які купили екокотел Федини і сидять в теплій хаті і їм фіолетово яка у Вас освіта і шо Ви думаєте про піроліз чи є він чи його взагалі в природі не існує. Котел супер а Ви просто займаєтесь антирекламою і будете все що я напишу приймати в штики. Хваліть і далі свої "розрекламовані" котли бо Ви з них маєте 20-30% а нормальний українець Федина робить собі тихенько добрі українські котли і продає їх за своєю ціною виробника без націнки за рекламу і відсотків диллерам.

    Р.S.Не бачу сенсу в дальшій розмові.Допобачення.
     
  5. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Шановний, а не краще зразу було представитися хто ви, і гарненько рекламувати свій котел, я думаю в нього достатньо плюсів перед представленими на ринку, Навіщо мати нас за "дураків" і брехати, що ви користувач супер котла і росказувати якісь байки? Ніхто тут не займається антирекламою чи заробляє 20-30%, просто ніхто не любить нахабних брехунів.
     
  6. Alien

    Alien Майстер

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    м. Луцьк
    А фото свого котла так і не показав. Ех продаван...
     
  7. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Ніхто ж не писав що котел Федини поганий,народ зреагував на ту дурню що Ви писали про роль води у процесі піролізу.
     
  8. xslviv

    xslviv Майстер

    Повідомлення:
    104
    Симпатії:
    47
    Адреса:
    Львів
    Вода ясне діло горить при її розкладанні у Водень є водневі генератори.
    Процес розчеплення води при електролізі , а при температурі вода міняє тільки агрегатний стан твердий -рідкий і газоподібний
     

Поділитися цією сторінкою