Екокотел - відгуки

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем MlykI, 9 вер 2013.

  1. kr60502

    kr60502 Інженер

    Повідомлення:
    558
    Симпатії:
    522
    Адреса:
    Кременчуг
    оце ви сказали, виходить якщо в багаття налити води воно ще краще горітиме
     
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    послуxайте.ви явно не монтажник,якщо монтажник то шкода мені вашиx клієнтів.якщо продавець то дуже необізнаний,якщо представник виробника-то мені шкода того виробника.перед тим як щось писати на тому чи іншому форумі,потрібно почитати про що пишуть користувачі того самого форуму,особливо у профільниx темаx.я сам приxильник піролізниx котлів,від недавна є і користувачем такого котла(піролізного)але писати про сирі дрова і високий ККД може людина взагалі необізнана в даній темі.несприймайте як образу,просто так і є.
     
    Sergey1966 подобається це.
  3. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    @Іван 55555, це війна з вітряками. То продаван.
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Anjey217, та xто б не був.людина взагалі не в темі.знаючі зрозуміють,не знаючі прочитають наші пости.:)
    колись,коли я лиш починав підсобником в (майстра)систем опалення,для мене був поріг мрій три кімнатна квартира(і то,я задумувався як правильно іі зробити),зараз квартири мені взагалі не цікаві,а той (майстер) і далі мріє про три кімнатні квартири.кому цікава дана тема,він буде себе розвивати,самонавчанням займатися,а комусь цікавий одноразовий прибуток.якщо шось,я професійний музикант.військово диригентська кафедра у Львівському військовому інституті.цього літа буду поступати у КПІ "теплогазопостачання та вентиляція"корочка само собою,прийде час,що займатися цим зможуть лиш кваліфіковані працівники,але і надіюсь на додаткові отримані знання.коли вже легко можна буде формулами оперувати:).теорія з практикою дуже велика сила.впевнений.
     
    Володимир П, Sergey1966 та gjkzr подобається це.
  5. Alien

    Alien Майстер

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    29
    Адреса:
    м. Луцьк
  6. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Alien, а це що значить?розумію адресовано мені!?
     
  7. Ігор Давидович

    Ігор Давидович Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    якщо ви це багаття запхаєте в котел дасьте певний тиск, постійну температуру і тиском примусите горіти полум"я в низ як в мому котлі то так.
    --- добавлено: 9 лис 2015 у 21:34 ---
    Ви праві я не монтажник і не маю відношення до того виробництва. я купив котел Федини і мені майстер його встановив і я до того не пхаюся, але пишу те шо вичитав про процес пиролізу, шо мені розказали в Кам"янці-Бузькій і те шо я дійсно бачу підтвердження свої думки в котлі, коли факел горить донизу. А що Ви розумієте під процесом пиролізу іяк горить ваш котел?
     
    Останнє редагування модератором: 17 лис 2015
  8. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
  9. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    Хоть и не в тему . Но по цитате . Только вот так работает радиатор .Век живи - век учись . У жековцев глаза квадратные стали и фотографировали на память.
    Фото001.jpg
     
    Володимир П подобається це.
  10. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.138
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    Человеку повешали лапшу , а он ее воспринял как чистую монету . Была когда то такая тема где люди пытались сжигать в котле воду и действительно вода горит , но сколько энергии горящая вода отдаст столько ей нужно что б преобразоваться в горящий газ т.е. все это фуфло пользы истопнику не несет , только ушам тяжело носить все это .
     
    Валерон К та Іван 55555 подобається це.

Поділитися цією сторінкою