Екокотел - відгуки

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем MlykI, 9 вер 2013.

  1. Famcom

    Famcom Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Особисто їздив в Кам'янко-Буськ і забирав котел з виробництва яке знаходилося на території колишньої МТС.
     
  2. тарас0504

    тарас0504 Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    5
    маю їхній котел тільки поставив відвалив за нього 14800 12,5 квт з автоматикою
    --- добавлено: 21 чер 2015 у 14:32 ---
    по документах пише що котел Федини але брав його у Бучачі я думаю що копія від камянки бузької дали 18 місяців гарантії
    --- добавлено: 21 чер 2015 у 14:42 ---
    ще одне я брав у бучачіакчі був на виробництві середина котла 4мм бляха звичайна ст3 аиколосики тобто куда бє язик із піролізу 5 мм і там де лежать вуглики в камері загрузки тоже 5 мм
     
    Останнє редагування модератором: 29 чер 2015
  3. Ігор Давидович

    Ігор Давидович Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Добрий день. Я тоже хочу вставити своїх 5 копійок про той екокотел Федини. Перед тим мав відомий розрекламований котел (не буду займатись антирекламою тому не пишу який) то те шо пишуть і обіцяють 90% брехня на ремонт по гарантії відправляли його за кордон бо тож "імпортний" і не горів він так як обіцяли, а шоб шось спитати в тих менеджерів по підключенні котла то посилали мене від одного до другого довго. Другий раз я всіх обпитав походив по колегах подивився які в них котли і купив собі наш український екокотел Федини. Хлопці та я з ним жити почав дрова закидає жінка я собі виставив температуру на автоматиці і сиджу гріюся в хаті 6-9 год. шо не знаю дзвоню на фірму і мені радо підказують а дрова не сушу як колись, закидаю прямо сирі і котел аж гуде, таки пиролізний котел то сила і дров вдвічі менше йде. Одно шо зле не рекламують його так як другі котли і тре шукати дійсно від Федини з Кам"янки -Бузької ане від спикулянтів з націнкою.
     
  4. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Фото котла можна?
     
  5. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Ігор Давидович, а в мене сирі дрова навіть в каміні не xочуть горіти.певно підроблений камін якийсь:-D.
    xоч не пишіть про непотрібність сушки дров.викликає посмішку,та й тільки.
     
    Володимир П подобається це.
  6. Ігор Давидович

    Ігор Давидович Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    фото з їхньої фірми фотографував зять як вчора забирав в них котел то є на 2оо квадратів 20 кВт ше в коробці дали вентилятор і автоматику до котла і паспорт з гарантією. IMG_3971.JPG
    --- добавлено: 9 лис 2015 у 14:36 ---
    Пане Іван55555 як би в мене був камін там би тоже сирі дрова горіли не дуже, для того тре сухенькі, а в котлові як шо то пиролізний то волога потрібна для забезпечення процесу пиролізу що і забезпечує економію дров в порівнянні з простим спалюванням дров.
     
    Останнє редагування модератором: 17 лис 2015
  7. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    аргументуйте?!
    --- добавлено: 9 лис 2015 у 15:28 ---
    якщо вірити Вам,я маю зараз своі дрова поливати.в мене буде поганий піроліз на суxиx дроваx.
     
    Останнє редагування модератором: 17 лис 2015
  8. Ігор Давидович

    Ігор Давидович Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    Є два види котлів простого горіння де сирі дрова не тільки не поможуть а навіть знизять потужність , а є цей екокотел він газогенераторний пиролізного типу. В пиролізному згорає деревина виділяючи тепло і водяний газ. Далі водяний газ під дією високої температури і обмеженого доступу кисню згорає і виділяє ще тепло - це і є суть процесу піролізу, що при згоранні однакової кількості деревини виділяється вдвічі більше тепла ніж в котлі з простим горінням. І пиролізний котел має зовсім іншу будову тому в простому котлі прямого згорання процесу піролізу нема і не буде, поливай ті дрова чи не поливай.
     
  9. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    Вчора лиш забрали з виробництва, а вже сьогодні жінка котел підкладає?) Дайте фото вашого котла вже обв"язаного.
     
    WalterCV подобається це.
  10. Ігор Давидович

    Ігор Давидович Новачок

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    0
    В мене котел вже давно стоїть , а зять подивився як він в роботі і взяв собі такий тоже. фото свого обв"язаного додам та не сьогодні .
     

Поділитися цією сторінкою