Стоимость подключения газа?

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем rtrtrtrt, 4 вер 2013.

  1. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Ahfyrtyintqy, возможно стоит решить вопрос коллективным иском через суд? У нас же многие наживаются на незнании законов... И еще хорошо бы поискать знакомого юриста или адвоката.
     
  2. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Так вот есть знакомый юрист в том же газовом хозяйстве, но я думаю, что он правды не скажет-ему не будет интересно "своих" сдавать. Это надо юриста-хозяйственника найти.Просто адвокат-по гражданским делам-слабоват будет.:Hi:
     
  3. orwe

    orwe Інженер

    Повідомлення:
    669
    Симпатії:
    1.130
    Адреса:
    Киев.
    У нас подключение намного "интереснее". В Киеве на Осокорках (дачах). Собственник газовой трубы ооо "Творец". Труба проходит по моей улице. Разрешение на подключение (подписание договора) стоит 17 800 грн. Потом идут проекты, траншеи, врезки и.т.д В общем подвести газ к дому (если не дальше 20 метров) и поставить счетчик без (стоимости газового котла и его подключения) выходит 40 000 грн.
     
  4. chopser

    chopser Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Киев
    Все просто, йдете пишете заяву в прокуратуру, нехай розбираються!
    --- добавлено: 11 сен 2013 в 09:41 ---
    Якщо цей ваш ооо "Творец" є законним власником, має документи права власності на трубу і головне - ДОГОВІР із газканторою на її обслуговування, значить нічого тут не вдієш, доведеться з ним або "вступати в стосунки", або думати про альтернативу. Я би на вашому місці все ж подумав про другий варіант. 40 тис. - це сума серйозна і можна поставити хороший твердопаливний котел, піролізний наприклад, на пелетах, всеядний, можна навіть про тепловий насос подумать.

    Я Вам так скажу, я пустив газ (дивитись вище процедуру), власника труби не було - селищна рада взяла на себе такий тягар і за дозвіл 2500 грн. Так от, коли підключив - до мене прибіг сусід через дві хати і сказав, що власник він, мовляв він її клав колись, але документів немає. Почав вимагати 500 баксів, погрожувати, бігав жалівся до сільського голови. Голова призначив нам зустріч, на якій сказав, що потрібно сусіду трохи дати, тисяч так 2,5 грн!!! Те, що я в селищній раді платив - нікого не хвилює вже. Не хотілось якось сваритись із сусідом - дав йому 1500 грн., але йомк мало, тепер бігає і вимагає ще. Я роблю просто - жену в шию!
     
    bravok та Voyutichi подобається це.
  5. orwe

    orwe Інженер

    Повідомлення:
    669
    Симпатії:
    1.130
    Адреса:
    Киев.
    Уже есть и пиролизный котел..... и тепловой насос поставил.:-D Пускай своим газом удавятся:banka:
     
    Дед Хоттабыч, Ahfyrtyintqy та chopser подобається це.
  6. chopser

    chopser Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Киев
    Ахахах)) Вы все правильно сделали!) Кто его знает, как оно будет с этим газом через 10, 5 лет, та даже через год...
     
  7. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    Мне вот тоже интересно-если в квартире поставить вместо газового котла пиролизный длительного горения на пеллетах??? Куда и к кому надо будет идти за разрешением?? Или вообще отпадет такая необходимость???
     
  8. chopser

    chopser Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Киев
    Піролізний? в квартирі? Ви певно жартуєте?? Взагалі зараз хочуть заборонити переводити квартири на автономне опалення! Почитайте ось: http://kamin-expo.com.ua/rus/выстав...tanovku-individualnogo-otopleniya-v-kvartirah
     
  9. Ahfyrtyintqy

    Ahfyrtyintqy Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.408
    Симпатії:
    1.872
    Адреса:
    Украина не Киев
    chopser У меня стоит газовый котел-Житомир-7,5кВт, но меня не устраивает. Плохо греет воду. Надо что-то выбирать современнее. Пеллетный-независимость от газа и газовщиков
     
  10. chopser

    chopser Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    12
    Адреса:
    Киев
    Я Вас розумію, але твердопаливний котел не дадуть встановити. Можливо про електричний подумати? Але це у тому випадку, якщо є необхіна потужність (10-15 кіловат і три фази). Тоді можна сміло ставити. Хоча знову ж таки, пттання як і коли дадуть дозвіл.

    Знаю, що зараз автономне опалення втрачає своє поквартирне ядро (бо самому тяжко то все робити). Нині мешканці будинку збираються і ставлять собі автономну котельню.

    Вичитав, що є навіть асоціація, яка цим заямається - має великий досвід по всій Україні і в листопаді на виставці «Огонь & Вода вашого будину» проведе конференцію по автономному опаленню.
     

Поділитися цією сторінкою