Бойлер своими руками для летнего душа

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем Megaflex, 27 сер 2013.

  1. Megaflex

    Megaflex Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    69
     
  2. vital-777

    vital-777 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    киефф
    Огромное Вам спасибо за ответы!!!
    :Hi::Hi::Hi: и желаю Вам:K
     
    Megaflex подобається це.
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    А якщо використати дану схему підігріву, тільки взяти схему ракетопечі, на деревині. Досить бюджетно вийде.;-) Можна буде використовувати літню душову до глибокої осені.
     
  4. Megaflex

    Megaflex Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    69
    Доречі, дровами топити, я не пробував, схема дійсно однакова з ракетною пічю, неодмінно спробую. Хоча по витратам палива і так не напружує. За два сезони використання спалили близько 1,5 л соляри, 1 л олії і 1 л. відпрацьованого масла і нічого з цього спеціально не купувалось. Але тут справа не в "супер економності" пристрою, а в тому, що на дачі влітку нема потреби щоразу догрівати воду.
     
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Я до того, що можна не залежати від наявності сонячних днів. Треба собі спробувати, відрізки труб є.
     
  6. vital-777

    vital-777 Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    киефф
    А зачем топить дровами, как по мне это больше проблем. солярки нужно минимально.
    А вот придумать маленький обогреватель в душ что бы не стучать зубами раздеться и одеться весной и осенью это предел мечтаний, можно и на дровах. А то как то электрообогреватель в душе страшно:radost::radost::radost:
     
  7. Megaflex

    Megaflex Майстер

    Повідомлення:
    44
    Симпатії:
    69
    Начал дачный сезон. Залил воду в душ и попробовал прогреть бойлер дровами. В принципе получилось, хоть мыться я и не стал, на улице было +13С :(. Конечно по сравнению с жидким топливом не удобно, во первых розжиг сложнее и нужно постоянно стоять рядом и поддерживать огонь. Пучка хвороста хватило для прогрева бойлера до градусов 70, но грелся минут 15 не считая времени на розжиг. Если топить дровами нужно делать горловину большего диаметра, чтобы делать за раз больше закладку и щепки могли сами сдвигаться в топку при прогорании. Но принципиально как "ракетная печь" на дровах работает.
     
    leshiy_40 подобається це.
  8. Artem_el

    Artem_el Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Ну вы молодцы, я меня наверное руки не с того места, даже уже приобретённый бойлер не смог установить, пришлось вызывать специалистов с MYServise пока не сломал)):vo:
     

Поділитися цією сторінкою