Чи варто розпочинати власну справу?

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем Vovik07, 20 сер 2013.

  1. Блаж

    Блаж Прораб

    Повідомлення:
    961
    Симпатії:
    369
    завжди краще займатись чимось своїм, так ризики, так відповідальність але тільки так можна працювати над собою...Мені здається інструмент продажа та ремонт, це гарний варіант...Будуть у вас клієнти чи ні цілком залежить від вашої організації, люди тянуться туди, де все чітко організовано, розкладено по полицям, там де їм охоче відповідають на їхні під час зовсім дурні питання...
    тут звучала слушна порада, піти попрацювати до того хто має аналогічний бізнес, та набратись досвіду....
     
    Vovik07 та leshiy_40 подобається це.
  2. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Лише можу Вам поспівчувати , так як сам з 2008 зітикнувся з таким ділом як СУД. Вдалося придбати старенький будиночок , який після розпаду СССР був власністю компанії. Оскільки будинок належав юридичній особі то земля довкола була землею міста. Так як компінії діла до цього будинку не було ,то сусіди відграбастали по троху землі. Коли сусід дізнався що в будика є новий власник , відгородив землю під сам будинок . Оце суд тривае дотепер . Викопіювання з плану не є доказом земельних меж. Забув сказати , сусід працює чиновником в міській раді .

    Щодо власного бізнесу мабуть не найкращий зараз час. Дякую всім за поради. Доречі є можливість попрацювати в свері яка мене цікавить. Я подумаю!!
     
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Vovik07,
    До речі, з реформи землеустрою сміються і самі фахівці цієї справи. На питання, чи правильні будуть теперішні документи, тільки знизують плечима.
    В кінці 90-х поробив всі папери на землю, при виникненні спірного питання з новоспеченими сусідами достовірність моїх паперів виявилась сумнівною, ОТАКОЄ. Добавлю, із тієї сторони тину(як виявилось при детальному вивчені коріння конфлікту) терчать вуха місцевої прокуратури.
    Питання вичерпалось без судів, але нові папери обійдуться мені в нових 800грн.
     
  4. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Такого не может быть. У предприятия это здание числилось на балансе. Это основные фонды. И в учете у предприятия здание было отдельно а земля отдельно или здание было вместе с землей. И земля была коммунальной не потому что принадлежала юридическому лицу а потому что ее не приватизировали. Но в таком случае она была выделена предприятию в пользование. И на это должно было быть разрешение местного совета. Было предприятию дело до этого здания или нет, предприятие должно было платить налог на землю. А налог рассчитывается исходя из размера земельного участка. А значит размер участка был определен и участок должен был иметь кадастровый номер. И вы, купив это здание, должны были переоформить землю на себя. Закон изменился и вам бы уже никто в пользование землю не выделил, но вы могли эту землю приватизировать.И пока предприятие платило за эту землю, официально никто не мог оттяпать никакой кусок.
     
  5. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    От мстности зависит и от проходности точки. я с кумом открыл магазин на рынке , место было не проходное но люди ходили - 7 месяцев поработали и закрылись. Ремонт инструмента значительно выгоднее чем его продажа.
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Для цього не потрібно ставати підприємцем. (лишшні 100 мертвих приезидентів янику на хелікоптер в господарстві не помішають):Hi:
     
  7. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Ну я и так предприниматель, поэтому когда думали о магазине это не волновало. Хорошо хоть нашлись люди дать товар под реализацию( и потом его забрать назад).

    А чего это для ремонта не надо становится предринимателем (если чесно, по закону)?
     
  8. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    roflroflroflroflrofl
     
  9. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Ну если так то понятно,
    но при раскладах автора темы то лучше взять бы деньги стартовые и работать официально, в ПФ платить и всё (по налогам можно 0000 показывать) , можно даже в ПФ не платить. Заодно и попробывать себя в невольном плавании и "освоить " средства ЦЗ. Не понравиться то закрытся.
     
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    В тому і цікаво, що закритись важче, ніж відкритись. Мабудь, в цій темі докладно описано плюси і мінуси(не всі), а вирішувати Вам.
    Удачі!!!
     

Поділитися цією сторінкою