Чи варто розпочинати власну справу?

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем Vovik07, 20 сер 2013.

  1. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Доброго дня шановні форумчани. Хочу запитати Вашої думки щодо ведення приватного бізнесу в Україні в даний момент.
    Маленька передмова: компанію, в котрій я працював останні 4-ри роки , ліквідували, працівників скоротили та скерували в центр зайнятості . Останній в свою чергу пропонують варіант стати приватним підприємцем та одразу отримати фінансову допомогу нараховану за пів року( якось так ) . Так би мовити стартовий капітал:K для започаткування власної справи. Що правда одразу попереджають що відкрити ПП не важко , важче вести діяльність а ще важче закрити.

    Так от і я думаю чи варто ризикнути чи далі іти працювати на "пана". Є ідея відкрити маленьку крамничку : продавати та ремонтувати інструмент. Є місце де це облаштувати , є бажання та й стартовий капітал знайдеться та наважитися важко. Серед друзів чи знайомих немає підприємців , тому запитати чи порадитися нема у кого. Я думаю що на форумі є люди які мають якусь власну справу які займаються інструментом . Тай люди ,які знають, які підводні каміння мене можуть чекати.
    Буду вдячний за Вашу думку чи пораду!!
     
    Staratel, wiktors та Andrii_M подобається це.
  2. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Спробуйте!
    Кілька зауважень:
    Не беріться за справу, яку ви добре не знаєте (так і хочеться написати "досконало" та де критерії?).
    Спочатку уважно проаналізуйте, чи буде у Вашій місцевості достатньо великий платіжеспроможний попит на пропоновані Вами товари чи послуги.
    не орієнтуйтеся лише на дешевий асортимент - він, як правило, завжди з проблемами, швидко втратите клієнтуру.
    І наостанок. Якщо пунктуальність не належить до Ваших чеснот, візьміть в долю або найміть людину, у якої цієї якості є в достатку і доручіть їй питання платежів, постачання і інші подібні - відсутність такої риси стала причиною краху не одної справи ...
    Успіху Вам!
     
    Staratel та Энки подобається це.
  3. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Vovik07, якщо маєте бажання і можливість - думаю варто спробувати. Але спершу дійсно варто ретельно все пропрацювати. Як зі сторони де брати клієнтів, так і питань документації, дозволів і т.п.
     
  4. Vovik07

    Vovik07 Прораб

    Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    318
    Адреса:
    Львів
    Дякую Мирослав, саме цим я зараз і займаюся .

    Дякую і Вам Сергій за добрі слова. Що стосується клієнтів с цим я думаю немалоб бути проблем ( до найблищого ринку через ціле місто), на початок важче з постачанням. Люди які почали працювати ще в 90-их вже набили постійну клієнтуру та з постачанням налагоджено, але починати колись треба ...

    В моїх батьків є власний будинок та земельна ділянка ( частина якої приватизована для обслуговування будинку та часина в оренді під садівництво). Можливо хтось знає : якщо поставити магазин на приватизованій частині , чи потрібно змінювати цільове призначення . Чи всетаки простіше поставити на орендованій частині . Які можуть бути нюанси ?! Буду радий любій інформації!!
     
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Ось тут ключові слова, шановний. Раджу дуже добре зважити всі ЗА і ПРОТИ. Все життя моє пов"язане з торгівлею, хоч не інструменту, але... - такого безгрошів"я народу не пам"ятаю. Ви приглядайтеся, накатуйте стезю, збирайте інформацію, але реєструвати бізнес не спішіть. Інакше втратите ВСЕ, а саме головне, бажання. А краще, найміться на роботу до підприємця який має подібний бізнес(навіть, якщо Вам будуть платити копійки). Те що побачите із середини Вас шокує, я впевнений. Ось тоді і приймете рішення про відкриття власної справи в даний період історії України.(не хочеться багато розписувати)
    Буду радий, якщо моя порада допоможе зробити Вам вірний вибір. Удачі!!!
     
    Staratel та sanykrimea подобається це.
  6. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Розпочинати варто, але ні кому про це не кажіть, особливо держчиновникам.
    --- добавлено: 22 авг 2013 в 10:41 ---
    Шо, знову торгувати?:down:
     
  7. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Полностью согласен.

    Угу. А магазин вам регистрировать не нужно? Пожарники, СЭС (вроде как отменили) и регистрационная карта обязательно.Естественно предпринимателя на ед. налог.
    Если уж открывать магазин/отдел, то с мелочевкой (метизы, ручной инструмент и.т.д) Она всегда ходовая...
    Естественно, если нет рядом конкурентов.
    По своему опыту посоветовал бы , очень подумать и просчитать, прежде чем влезть в "кашу:) ". На данный момент, все больше закрываются, сокращают тр.точки и.т.д
     
  8. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    А кроме как покупать и продавать, произведённое другими, дел нет?
     
  9. alexduc

    alexduc -

    Повідомлення:
    3.195
    Симпатії:
    2.255
    Адреса:
    Ровно
    Это не относится к сути вопроса ТС. Но я с вами согласен, на данный момент проще реализовывать себя в сфере услуг. Которая не требует затрат на аренду, оплату работникам и.т.д
     
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Година поганої торгівлі завжди краще дня хорошої роботи. (приказка якогось небагаточисельного народу, якщо я не помиляюсь):)
     
    Andrii_M та wiktors подобається це.

Поділитися цією сторінкою