Схема опалення теплою підлогою на 2 котли

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем dmode, 8 сер 2013.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Ну будет у Вас не 1700 л/ч, а 1500. Это ж в пике столько нужно -25 на +24 ветер северный? Поднимете температуру на пару тройку градусов в мороз.
    А насос на зарядку бойлера надо. да-да.
     
  2. dmode

    dmode Майстер

    Повідомлення:
    196
    Симпатії:
    11
    вообще хотелось бы систему, которая бы работала с запасом процентов 10-20, и не закладывать оборудование заведомо понимая что его производитьельности не хватит. И гидравлику не считал всей системы, 1.6 - это только полы, напор ведь увеличиться еще метров на два на клапаны и краны всякие, тогда ведь не хватит точно.


    этого не понял, что значит зарядка бойлера?
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    так буде правильніше, плюс до того отримаєте незалежне регулювання по температурі у контурах, а котли зможуть працювати при температурі вище 65 с (для гарячої води)

    Схема якась дуже спрощена, без вузлів підмішування на гребінках і паралельно до них підігрів бойлера..
     
  4. dmode

    dmode Майстер

    Повідомлення:
    196
    Симпатії:
    11
    Voyutichi, Оскільки в мене тільки тепла підлога, я планував погодозалежний датчик до котла, і звідси маю правильну температуру подачі в залежності від зовн температури. Якщо ставлю вузли підмісу на кожній гребінці, то що буде керувати тими вузлами по температурі, звідки вони будуть знати яку температуру подачі треба подати?

    без підмішування, бо як писав вище, тільки тепла підлога і погодозалежна температура. Що Ви маєте на увазі по паралельності бойлера? Те що при підігріві бойлера опалення відключається?
     
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    тобто температура вашого бойлера не перевищуватиме 40С?

    Я не бачу по схемі, щоб бойлер грівся іншою (вищою) температурою. Є тільки триходовий, який перемикає потік тоді, коли бойлер нагрівся..
    Тут або підлога 65С або бойлер до 40С
     
  6. dmode

    dmode Майстер

    Повідомлення:
    196
    Симпатії:
    11
    так як мені повідомив придставник протерм, і баксі (якщо я правильно зрозумів), в в цих котлах виставляється 2 температури в автоматиці, одна на подачу (звичайний режим) друга на бойлер (приорітений режим). І коли він переключається на бойлер температура подачі росте до 60 градусів, в цей час в опалення подача не поступає, після підігріву бойлеру, переключається на 40гр на опалення.
    e488dc28ca42c134e7be7f548aacfce5ad2e1621[1].jpg
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    тоді я "відстав від поїзда".

    дуже добре.
    Ще краще буде, коли ці котли видаватимуть свою проектну потужність при перепаді 4-5 градусів. Саме на такому перепаді працюють теплі підлоги.
    Який перепад температури на котлі при максимальній його потужності (і яка величина потужністі?)?
     
    dmode подобається це.
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    С мощностью, да, небольшой запас не муляет, а насосу запас не нужен.

    отдельный насос на нагрев бойлера и если

    , то в котле должен, по идее, быть выход на управление насосом ( или приводом).
    Или у Вас там, если не ошибаюсь, отдельная труба для бойлера в "крейсерском" котле?
    Короче, считайте уже всё до конца, ведь не много осталось. Надо точно знать рабочую точку системы, сколько м.в.ст.
     
  9. dmode

    dmode Майстер

    Повідомлення:
    196
    Симпатії:
    11
    в останній схемі, є дані програми теплої підлоги, розрахунковий перепад 39.8 - 34.2 =5,6 градусів.

    планую протерм скат 24кВт (обмежити його в настройках до 12-14квт, бо поки в мене виділено 15квт) і баксі луна платінум 24кВт (після підключення газу). Де шукати перепад котлів? в техпаспорті такий параметр не можу поки знайти, може він якось по іншому називається?
    --- добавлено: 10 окт 2013 в 20:41 ---
    да в Бакси есть встроеный трехходовой, а к протерму надо докупать трехходовой (так называемый ими "аквакомплект").
    --- добавлено: 10 окт 2013 в 20:42 ---
    так он же в котле один и на бойлер и на отопление (?)
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Цей перепад є ніби побічною характеристикою гідравлічного опору котла (деякі виробники подають криву спаду тиску на котлі від кількості води, яка проходить через котел). Наприклад, два котли видають 10 кВт, але один при перепаді 10 градусів, а другий - 5. Це говорить про те, що опір другого умовно (4 рази) менший від першого, отже другому потрібен менш потужний насос, або опір лінії системи може бути більшим для такого ж насосу, як у першого котла...

    Шукайте у представників ваших котлів..
     

Поділитися цією сторінкою