Проблеми із жорсткістю води

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем mamamotos, 1 сер 2013.

  1. Львівський

    Львівський Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    6
    20% дешевше - не критерій. Є різні клапанні головки, управляючі процесори і реагентні колони. Важливо порівнювати співмірні системи. Тобто, щоб основні показники і виробник співпадали. Часто пропонують до продажі обладнання по максимальній продуктивності, а воно так довго не попрацює. Наприклад балон на 25 літрів реагенту з головкою Клак буде коштувати значно дешевше, ніж 50 літровий під управлінням Калліган, а пропонують його тільки трошки дешевше. А обслуговувати її хто буде? З моєї практики, кожен клієнт потребує мінімум 2-3 відвідування для ознайомлення його з правильною експлуатацією.
    Бажано мати справу з імпортером з тривалою роботою на ринку - і дешевше, і надійніше.
     
  2. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Може дасте наводку?:)
     
  3. Львівський

    Львівський Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    6
    captain Grey,що саме цікавить?
     
  4. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    цікавить у кого саме брали обладнання.
     
  5. Львівський

    Львівський Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    6
    В американців на фірмі Осмонікс. :)
    Я проектую системи згідно аналізу води і технічного завдання, замовляю його, імпортую і встановлюю.
     
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Понятно почему
     
  7. Львівський

    Львівський Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    6
    Ну я ж в курсі цін закупки, розмитнення і реалізації техніки різних виробників.
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Разве из европы везти не менее затратно?
    Да и, как давнее правило, из америки что-то везти не очень, как бы..., оптимально: они очень много себе добавленной стоимости хотят, при том, что сами почти ничего в полном цикле не производят. Китайский очень близкий аналог, товар-родственник с другим названием, может стоить потребителю в разы дешевле. Впору в америку на продажу что-то везти, а не оттуда.
     
  9. Львівський

    Львівський Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    6
    З Китаю везти ще далі. :)
    Зараз найбільш поширена клапанна головка управління системами водопідготовки Клак випускається в США. Це одна з найдешевших. Трошки дешевші тільки головки з Китаю, але вони користуються меншим попитом, хоча серед них є досить достойні. Що зробиш - репутація. Європейська голова Флек трошки дорожча і її також досить часто використовують. З дорогих є обладнання Калліган. Мені це все не дуже подобається - вимагає частих профілактичних робіт і не дуже надійне із-за конструктивних особливостей. Я працюю з обладнанням типу Автотрол. Це клапанна головка виробництва Осмонікс.Не дуже поширена, але надзвичайно надійна і не потребує постійних профілактик. Це обумовлено тим, що вона не має рухомих частин у воді.
    Балони для реакційних колон і засипка використовується різних виробників.
    Пізніше трохи поясню - потрібно бігти до праці.
     
  10. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А сколько стоит?
    Там внутри три соленоида с управлением?
     

Поділитися цією сторінкою