Как распиливать на доски бензопилой?

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем Александр_Киев, 1 сер 2013.

  1. Strix Rufus

    Strix Rufus Підмайстер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    37
    За час врядли. Там вся суть вот в этой приспособе:

    [​IMG]

    Но и даже имея такую приспособу, как утверждает автор видео, не все так просто. Я не все понимаю, но судя по всему очень серьезную роль играет угол заточки цепи. Цепь должна быть предназначена для резки вдоль волокон.

     
    шахматіст та Ratmice подобається це.
  2. Ratmice

    Ratmice Майстер

    Повідомлення:
    139
    Симпатії:
    53
    Адреса:
    Киев
    за приспособу крупным планом спасибо. я рассмотрел на видео. но фото тоже полезно. сделаю аналог -попробую. про заточку я слушал. но пока ничего делать не буду. у меня цепь почти новая. думаю пока и так сойдет.
     
  3. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Цепок переточити зовсім не важко, я таким чином розпустив старі шпали на бруски. Кут нахилу зубу 90 градусів.
     
  4. Ratmice

    Ratmice Майстер

    Повідомлення:
    139
    Симпатії:
    53
    Адреса:
    Киев
    я вычитал 5-15 град. т.е. вроде как наоборот. Там типа 3д зуб. по неопытности этого не сделаешь. Кроме того это надо сделать правильно и ровно 30-40 раз (ну или сколько там зубьев). А это тоже минус. Проше наверное найти цепь продольной резки. Да и стоит ли заморачиваться с 10-15 метрами погонными? думаю нет. Я так понял я проиграю в чистоте реза и производительности. Ну и хрен с ними. Я тихонечко не спеша.
    А потом все равно рубанком чистить.
     
  5. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Купив для заточки цепків заточне на Пром.юа за 350грн. Там кути виставляються.

    Може краще на пилораму, ні?
     
  6. Ratmice

    Ratmice Майстер

    Повідомлення:
    139
    Симпатії:
    53
    Адреса:
    Киев
    после пилорамы эти доски станут золотыми. будет плохо - у нас тут есть заточка на районе.
     
    captain Grey подобається це.
  7. kobzarman

    kobzarman Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Київ
    Вітаю.
    У мене є невеликий досвід, розпиляв декілька колод звичайною бензопилою з подібною приспособою, яку зробив за дві години. Із недоліків велика витрата деревини на тирсу, товщина пропилу приблизно 6 мм, ну і не дуже рівні дошки виходять (хоча можна наловчитися). Ось зняв відео, може комусь буде корисно, там крупним планом є зроблена мною направляюча для бензопили.
     
    шахматіст, leshiy_40, Andrii_M та ще 1-му подобається це.
  8. Славка7166

    Славка7166 Підмайстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    9
    Прикольно надо будет попробовать, как раз надо липовые бревна для бани распустить а на пилораме дорого и длина бревна должна быть не менее двух метров
     
  9. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    хитрість манагера? ну-ну.
     
    buddybuild подобається це.
  10. kobzarman

    kobzarman Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Київ
    Зачепила мене ця ідея. Із залишків металевих труб і куточків я зварив таку собі "пилораму". Конструкція досить проста, ідею піддивився на ютубі. Успішно пройшла випробування :) Хоча кріплення для колод потрібно б переробити, але думаю руки до цього уже не дійдуть.
    IMAG7166.jpg IMAG7167.jpg IMAG7168.jpg IMAG7169.jpg IMAG7170.jpg IMAG7178.jpg IMAG7179.jpg IMAG7180.jpg IMAG7181.jpg
     
    serhio70, шахматіст, expert.frz та 4 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою