Новий котел під стару систему опалення (чавунні батареї)

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Andriy88, 26 лип 2013.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    В том то и дело, что только выглядит. А практической выгоды у алюминия перед чугуном нет.
    Так а что значит "котёл работает в динамике"?
     
  2. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Малой подходит к котлу и "штурвал в лево", пять минут и " штурвал в право"
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    включився - виключився а після паузи з 22до14 діти прийшли зі щколи і поки адаптували з -15 по цельсію на вулиці люміній мені вже доведе температуру до комфортного перебування в футболці на короткий рукав чугуній в динаміці набагато інертніший
    --- добавлено: 13 июл 2014 в 22:36 ---
    джоні то що маю відповісти земість енкі чи що?
     
    Останнє редагування модератором: 21 лип 2014
  4. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Так це чудово, чі ні?
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Это насколько?
    И какой в этом смысл, если хата инертней люминия с чугунием вместе взятых много раз?
     
  6. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Инертность- характеристика теплоемкости, температуропроводности и теплопроводности системы отопления(по вашему). А с точки зрения Энки, малая инертность системы - вещь бесполезная в сравнении с теплоемкостью дома.
     
  7. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    648
    Адреса:
    городок львівської обл.
    я на то прийшов після утеплень але є прблема - хата розміром 10х13м. утеплена а прибудова 8х4 де є кухня і ванна в стадії доутеплень + тепла водяна підлога в ванній тобто я взагалі висрався на переробку опалення труби залишив з природньої системи котел якийсь барський + циркуляційна помпа а в ванній на догрів підвісив уфо і поки не доробиться утеплення нічого мордувати опалення а люміній я купляв по ще по4гр після чого чугуній продав по 3гр. людям то було треба то хай беруть.
    --- добавлено: 13 июл 2014 в 22:55 ---
    всяке техрішення має своє місце і причини чиму воно реалізувалось саме так - головне не воювати з фізикою то є річ безперспективна
     
    Останнє редагування модератором: 21 лип 2014
    Энки та Jonic подобається це.
  8. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    для чого ви тут про політику..

    В житті є місце подвигу, а в будинку - місце блукаючим струмам..
    До речі, раз ви так красномовно не читали цих два файлики, що я прикріпив до допису, то прочто хочу процитувати:
    Найбільш розповсюджений вид корозії—волога атмосферна корозія. При відносній вологості повітря нижче 100% на гладкій металічній поверхні утворюється тільки мономолекулярна адсорбційна плівка вологи. При знижені температури на металі починається осадження найдрібніших краплинок води. При подальшому осадженні водяної пари краплинки можуть утворювати тонку суцільну плівку по всі поверхні металу. Якщо поверхня металу жорстка, або на ній є частинки пилу, то в поглибленнях і тріщинах утворюється шар води товщиною по крайній мірі в декілька молекулярних шарів. Причиною конденсації вологи на поверхні металу при відносній вологості повітря менше 100% в першу чергу є капілярна конденсація на вигнутих менісках (наприклад, в капілярах, щілинах і ін.) над якими рівноважний тиск парів менший, чим над плоскою чи випуклою поверхнею.
    тобто все мокре, і всюди, і завжди тече струм, з наслідками характерними для
    ..
    це я так, на сон вклався..:)
     
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Ну так можно ж это проверить инструментально?
    Например, по параметру "сопротивление"?
    Взять померить сопротивление, в какой-нибудь, типичной, банальной "замкнутой цепи", и померить сопротивление "всегда мокрой из-за капилляров и трещин" поверхности трёхметрового отрезка пластиковой трубы системы отопления, и сравнить показания измерительного прибора.
    По разнице в показаниях можно будет узнать о количестве перемещённых свободных электронов от одного металла к другому, и, соответственно, оценить риск угрозы окисом медному теплообменнику котла?
     

Поділитися цією сторінкою