Своїми руками Тепловой насос б/у из Европы - ремонт и монтаж

Тема у розділі 'Гелио и геосистеми', створена користувачем orwe, 18 лип 2013.

  1. orwe

    orwe Інженер

    Повідомлення:
    669
    Симпатії:
    1.130
    Адреса:
    Киев.
    По сути правильно. 20% от 10 гривен это 2 гривны, а от 1 млн. это 200 тыс грн.
    На маленькую площадь можно поставить большой тепло аккумулятор. Один раз осенью протопили и до весны хватит...:-D
     
  2. haiku_kiev

    haiku_kiev Прораб

    Повідомлення:
    1.414
    Симпатії:
    212
    Адреса:
    Киев
    вопрос экономии, это вопрос разумного утепления

    про остальное уж и не буду повторяться:-[
     
  3. orwe

    orwe Інженер

    Повідомлення:
    669
    Симпатії:
    1.130
    Адреса:
    Киев.
    Совершенно верно.
     
  4. orwe

    orwe Інженер

    Повідомлення:
    669
    Симпатії:
    1.130
    Адреса:
    Киев.
    Первый год отопительного сезона с тепловым насосом закончен. ТН зарекомендовал себя на 5 балов. Температура в доме была постоянной +21...+22, без перепадов, в отличие от пиролизного котла. Иногда в сильные морозы из-за пониженного напряжения в сети (по одной из фаз бывало 176 вольт) срабатывала защита. ТН не запускался. В основном это бывало в час пик вечером, когда народ приходил с работы и включал все электробытовые приборы. Но когда народ потихоньку укладывался спать, напряжение в сети нормализовалось и ТН запускался. Дом хорошо утеплен, поэтому эти задержки с включением дискомфорта не приносили.
     
    Энки, dimavolna, Voyutichi та 3 іншим подобається це.
  5. orwe

    orwe Інженер

    Повідомлення:
    669
    Симпатії:
    1.130
    Адреса:
    Киев.
  6. partizansp

    partizansp Стажер

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    1
    Тепловий насос це тоже кондиціонер, може по пробувати переробити старий кондиціонер
     
  7. valerio_g

    valerio_g Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Околиці Львова
    Доброго вечора форумчани.
    Ось і я став власником вживаного тн Stiebel Eltron wp24(неробочого). Я зробив ставку не ебеї і виграв лот з тн за змішну ціну. З розмови з попереднім власником ( дуже приємний старший чоловік ), мені стало відомо про поломку тн. ТН включається , працює 10хв і спрацьовує захист. Як видно на лічильнику, він має 55тис. год пробігу. Інструкцію і паспорт, після 30 років експлуатації знайти не вдалося, отож, я шукаю як підкючити дачики температури і настроїти насос під свої потреби (хоча він працював до останньог моменту). Він купив собі нового за 10т е нового, також виробника). Тн працював в нього з контуром (10 шт по 100м пластикової труби)в землі. Виникло питання , чи закачує він сам в себе воду (чи потрібен ще додатковий насос і куда він підлючається?), як правильно підкючити 3 фази, щоб в правильну сторону крутився ел.двигун, який має бути тиск фреону в компресорі ( може від нестачі його спрацьовує захист) , може підгорена обмотка в двигуні? Може хто має, якусь інформацію, або якісь напрацювання в цьому напрямку. Буду дуже вдячний, так як в цьому напрямку -я новенький.

    Фото-0075.jpg Фото-0076.jpg Фото-0077.jpg Фото-0078.jpg Фото-0079.jpg Фото-0080.jpg Фото-0081.jpg Фото-0082.jpg Фото-0084.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 4 лют 2015
    orwe та Entheos подобається це.
  8. orwe

    orwe Інженер

    Повідомлення:
    669
    Симпатії:
    1.130
    Адреса:
    Киев.
    Проверьте настройку всех датчиков, которые есть в ТН, а так же проверьте ток компрессора. Не включайте ТН без первичного контура на длительное время. Если у вас еще не сделаны скважины, то возьмите хотя бы воду с водопровода.
    --- добавлено: 5 фев 2015 в 21:39 ---
    По идее должно стоять реле контроля фаз. Если неправильная фазировка то ТН не запустится.
     
    Останнє редагування модератором: 13 лют 2015
    valerio_g подобається це.
  9. valerio_g

    valerio_g Стажер

    Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Околиці Львова
    В даний момент займаюсь пошуком інструкціі до ТН, що підключити дачики. є 1 скважина +-20м. з обсадною трубою +-200мм. коли літом поливаю грядки довший час гідрофором 750вт ,то рівень в скважині падає десь на 80 см, , Метрів за 30 є рів (колишнє русло річки, яке після меліорації за часів ссср перетворилося в рів і продовжується аж до ставка за 3км), літом коли дощі то в ньому є вода. Цієї осені рів почистили і він став на 1-1.5м глибший. Але коли працює цукровий завод , біля нас, то рівень води падає кугом на 1-2м. Вода в мене десь на глибині 1-1.5м. грунт чорнозем, на глибині 50см опока -крейда.

    ще одне питання, скільки приблизно води перекачує ТН за годину?
     
  10. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    2 кубометри - якщо дуже заукруглити
    --- добавлено: 6 фев 2015 в 12:12 ---
    upload_2015-2-6_18-11-47.png
     
    Останнє редагування модератором: 14 лют 2015
    valerio_g подобається це.

Поділитися цією сторінкою