Будівництво паркану - потрібна ідея

Тема у розділі 'Ландшафтный дизайн и обустройство участка', створена користувачем Сергій Олександрович, 15 лип 2013.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    думаю, що може, залежно на якому станку гнути.
    Два метри - то тільки бетонний паркан знаю, з литих плит. Негарно воно, хоч і закриває все. Почуваєшся відгородженим від світу.
    Я свій паркан від сусіда майже прозорий зробив, - легенька зварна сітка у рамках. На своєму подвір'ї засіяв гарну травичку, квітники, плодові дерева доглянуті (родять кожен рік), постелив бруківку, поставив гойдалку...
    Сусід на своєму подвір'ї курятник тримав. Тепер його заїла заздрість (а може щось інше вплинуло) курятник ліквідував, також травичка, квітники, доглянуті плодові дерева, від свого сусіда (з другого боку) - гарний штахетник на бордюрах, посеред подвір'я басейн+ декоративний фонтан..:)
    Типу відкрили змагання - у кого краще..
    Може варто дати приклад вашому сусіду, як має бути краще (і на огорожі зекономите, і бардак сусід прибере).. :)
     
  2. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    Але ж ні. Віе днями сидить в гойдалці старичок і постійно пасе очима. + неможливо шашлик зїсти щоб не ходив і не заглядав. Ну і + бардак.
    Бетонні панелі я не хочу, бо теж не подобаю.
     
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    А як вам такий варіант?
    DSC00499.JPG
    DSC00493.JPG DSC00498.JPG
    --- добавлено: 30 апр 2014 в 15:58 ---
    Я в себе поставив штахетник вертикальний, штахети шириною 100мм, відстань між штахетами- 30мм, висота- 1700мм. І ніби не суцільний паркан, і скрізь нього не проглядається нічого.
     
    Останнє редагування модератором: 8 тра 2014
    Voyutichi, Placer та Andrii_M подобається це.
  4. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    Я міркував про деревяний штахетник чи просто дошки, але стримує мене те, що за 3-4 роки вони стануть дуже некрасиві, а трохи пізніше і взагалі струхлявіють. Чи ні?
     
    Останнє редагування модератором: 8 тра 2014
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    ніякого дерева в огорожі..якщо хочете, щоб не згнило за три-п'ять років
     
    Placer подобається це.
  6. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    На попередніх фото-дерево імпрегноване, тобто просочене імпреганто наскрізь. Гарантія-50 років. Правда, це не в нас.
     
    Voyutichi подобається це.
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Дай Боже..
    я бачив дубовий паркан (стовбці також з дуба, 150х150 мм) розсипалося швидше від 30 років, в порох. Я не проти дерева, але біля своєї батьківської хати тільки за 30років змінилося (100%) 4 штахетника. Без сучасної хімії, але прооліфлені, залізним суриком мальовані. Думаєте, що заграничні хімікати для наших умов?. Щось мало віриться (і зекономлять на концентрації, на часі просочування, і на кліматі також надурять)..
     
  8. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Завтра покажу свій штахетник, який стоїть десь з 1983-85рр. Правда зтрухлявів вже весь, але ще тримається. Як обробляли: зварили ванну, щоб помістилось з 15 штахетин; наклали штабель штахет і залили соляркою. Вимочували так добу-півтора.
    --- добавлено: 1 май 2014 в 22:37 ---
    Ну, я не знаю наскільки це реально, але фірма гарантує. На розрізі- дошка зеленувата наскрізь.
     
    Останнє редагування модератором: 9 тра 2014
  9. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    [​IMG]
    --- добавлено: 12 май 2014 в 20:57 ---
    [​IMG]
    --- добавлено: 12 май 2014 в 20:58 ---
    [​IMG]
    --- добавлено: 12 май 2014 в 20:59 ---
    так я відгородився від чухих безпорядків, які псували мою картинку.
    --- добавлено: 12 май 2014 в 20:59 ---
    [​IMG]
    --- добавлено: 12 май 2014 в 21:00 ---
    ось як було дотого
    [​IMG]
    тепер значно краще стало - навіть туї з ялівцями стали гарно проглядатися.
    [​IMG]
    --- добавлено: 12 май 2014 в 21:03 ---
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 27 тра 2014
    Andrii_M подобається це.
  10. М-94

    М-94 Майстер

    Повідомлення:
    127
    Симпатії:
    32
    Адреса:
    Запорожье
    Сегодня приступил к установке такого забора с откатными воротами (справа)
    [​IMG]
    Панели забора и столбы я оцинкую и после этого запеку полимерной краской. острия металлические и декор покрашу поверх краски золотистой краской.
    Секции сделаю так, чтобы их можно мотом прикрутить потом к столбам или заклепками пришпандолить.
    Делаю это потому что иначе не смогу оцинковать и окрасить полимерной краской карты и столбы.
    С обратной стороны полупрозрачный пластик.
    Между фундаментом и картой забора сантиметров 5 расстояние, чтобы продувался участок.
    Цинковать решил потому, что посмотрел много кованых заборов и понял, почему их красят в черный цвет. На всех заборах на местах сварки отлетает краска.
    Если красить по цинку, то с цинка краска тоже отлетает, поэтому я решил ее красить полимерной краской, которая спекается в печи. Имею такую возможность и оцинковать и покрасить полимером. Если кому нужно, то оцинкую и покрашу.
    С воротами так не получится.
    Ворота длинные - 6 метров в сборе. Ванна оцинкования у меня 5,9 м длиной, а длина печи для запекания краски 4 метра.
    Поэтому ворота буду красить без цинкования обычной краской по металлу.
     

Поділитися цією сторінкою