Потрібен насос для водопостачання

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем чарнівіц, 18 лип 2009.

  1. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: потрібен насос

    Vudracom, біля насосу, недалеко, є буда, в якій мешкає середньоазіатська вівчарка. Якщо хтось захоче "позичити" насоса, то йому дуже непощастить:)
     
  2. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: потрібен насос для водопостачання

    beer тоді інша річ! та як ти утеплив назиму?
     
  3. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Re: потрібен насос для водопостачання

    Насос знаходиться в ямі на глибині близько метра. На зиму під шіфер поставли доски, на них мінвату, далі шифер. Шифер накрили ще всяким хламом.
    Коли випав сніг, то прикидали снігом (яма вимурувана в один блок над землею).

    Але на літо треба відкривати та провітрювати, щоб не було високої вологості.
     
  4. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Відповідь: Re: потрібен насос для водопостачання

    не ржавіє мотор...? адже хть відкриваєш та всеодно він в землі і вологість з неї виходить??
     
  5. Nalogovik

    Nalogovik Новачок

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киевская область
    Re: потрібен насос для водопостачання

    В мене так само приблизно зроблена яма під насос, тільки я утеплив стінки скловата+рубероїд, а кришку пенопластом 5см. А щодо ржавіння, не знаю як у кого, в мене ні. На літо не відкриваю. Мотор при роботі нагрівається, цього тепла хватає, і на опалення ями в зимку, і на випаровування конденсату :vo:
    На рахунок першого посту, на мій погляд потрібно поставити "погрузний" насос. Тим більше якщо колодязь на власному подвір"ї то замок, два, на кришку колодязя і все. А якщо на дачі, то насос можна і витягувати на час відсутності..
     
  6. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    Відповідь: потрібен насос для водопостачання

    ситуація змінилась. Колодязь у сусіда на подвір'ї де він неживе думав дозволить кинути туди трубу але він не хоче. Тому буду спочатку робити систему збору дощової води у ємкість а далі щось думати із своїм колодязем.
     
  7. bubka

    bubka Новачок

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    3
    Re: потрібен насос для водопостачання

    Усім добрий день чи вечір! Займаюсь будівництвом на дачі, намагаюсь зрозуміти усі хитрощі, але ж все зразу важко охопити.
    Підскажіть будьласка: колодязь на 11 коліц, води 2.5 кільця. Станцію буде в хаті. Яка вона повинна бути і який насос, щоб вода йшла до хати.
    Дякую
     
  8. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Re: потрібен насос для водопостачання

    Не радив би. Коли насос працюватиме, вся хата труситиметься від вібрації.

    Добавлено через 43 секунды
    Скільки буде точок водозабору? (душ, вана, кухня, умивальник......)
     
  9. Nalogovik

    Nalogovik Новачок

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Киевская область
    Re: потрібен насос для водопостачання

    Доброго. Не зрозуміло 2.5 кільця. Це до води зверху, чи води до дна?
    1 кільце приблизно 1м. якщо до води 8 кілець/метрів/ то насосна станція не витягне воду. мах глубина до води має бути 7м!. В такому випадку потібно викопати рядом яму де встановити насосну станцію.
    Якщо до води 2.5 м. то можна і в будинку, але не бажано. шум, вібрація від роботи станціїї швидко набридне drel

    ЗИ. щодо типу/марки станціїї то всі вони майже однакові, 600-800W і бак на 20л. і ще чим більший бак тим краще. Завжди є запас води навіть якщо пропало світло. :vo:
     
  10. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: потрібен насос для водопостачання

    я би доповнив: мій батько опустив насос у колодязь, на відповідну глибину (драбину, площадку у колодязі - це легше, ніж організовувати приямок). Плюсова температура в колодязі - це тоже перевага такої установки. І шуму в будинку не чути. Хоча шум - то відносно (як змонтуєте). У мене стоїть насос в підвалі - потрібно прислухатитя при повній тиші в приміщенні, щоб почути його роботу.
     

Поділитися цією сторінкою