Який змішувач вибрати?

Тема у розділі 'Сантехника, водоснабжение, канализация', створена користувачем чарнівіц, 18 лип 2009.

  1. Кремень

    Кремень Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.427
    Симпатії:
    539
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: який змішувач вибрати?

    У меня в квартире все смесители Грое, кроме панели в душевой кабине. И эта самая панель протекает, зараза.
    Мужики, мое мнение - не экономьте на смесителях. Пользуюсь я этими гроевскими смесителями и радуюсь. А об ихней цене я уже дааавно забыл.:Hi:
     
  2. spine

    spine Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.441
    Симпатії:
    1.193
    Адреса:
    Вінниця
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: який змішувач вибрати?

    Какие фильтра у Вас установлены? У меня вода, как говорит водоканал, то артезианская, но как то слабо верю в ее экою чистоту. С фильтров только соленой (тоже не очень доверяю ему) и грубой очистки на входе в квартиру. Обидно будет, если куплю смесители (ванная, кухня) Grohe, а через год они подтекать начнут :(
     
  3. Dmitry

    Dmitry Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    4.348
    Симпатії:
    745
    Адреса:
    Київ
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: який змішувач вибрати?

    spine, Вы думаете в Киеве лучшая вода?:-D
    Хороший смеситель кроме более длинного строка службы порадует еще хорошей "эксплуатируемостью"
     
  4. чарнівіц

    чарнівіц Майстер

    Повідомлення:
    700
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Надсяння
    Відповідь: який змішувач вибрати?

    купив я NSK поставив два тижні тому поки що користуються без проблем але душову ручку і шланг, стойку для кріплення ручки я купив від відіма. Якраз уклався у гроші виділені замовником і виконав усі його побажання.
    покищо користується
     
  5. Аматор

    Аматор Майстер

    Повідомлення:
    426
    Симпатії:
    69
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: який змішувач вибрати?

    Вважаючи, що дизайн класичний (совок) у мене з десяток таких краників - латунь, кнопочний вигодовлений заводом Корольова ущільнення кнопки - резинові кільця. Але якщо кнопкою користуєшся рідко, то вона закисає і ходиь туго. Коли буду їхати до Львова - візьму його з собою :Hi:
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: який змішувач вибрати?

    візьміть два!! :vo:beer
     
  7. Аматор

    Аматор Майстер

    Повідомлення:
    426
    Симпатії:
    69
    Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: який змішувач вибрати?

    Без питань. Я іх ставив на душ на змішувачі старого типу, працювали нормально. Єдине, дітям кнопку важко надавлювати (тугенька, діам. 5...6 мм), і різьба у них метрична (На нові змішувачі не підходить.... без підмотувань).
    ЗІ. Зараз продають китайськи гідромасажні душові лійки, в одному положенні вони воду перекривають.
     
  8. lozikot

    lozikot Новачок

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    1
    Re: Відповідь: який змішувач вибрати?

    в хорошом смесителе есть эконом настройка прям на катридже сверху стоп лейка дупу мыть биде и есть обычная душивая лейка с кнопкой арматура применять ретко рвет душывые шланги
     
  9. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: який змішувач вибрати?

    Аматор, як там справи з лійкою, в яку інтегровано краник? :)
     
  10. lozikot

    lozikot Новачок

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    1
    Re: який змішувач вибрати?

    Есть лейки для биде, есть лейки с авто стоп.
     

Поділитися цією сторінкою