Яма з автомобільних шин

Тема у розділі 'Септики и выгребные ямы', створена користувачем Saisan, 5 лип 2013.

  1. Saisan

    Saisan Інженер

    Повідомлення:
    423
    Симпатії:
    1.040
    Адреса:
    Луцьк
    Поділюсь своїм досвідом. Робив каналізаційну яму для приватного будинку з автошин.
    Викопав велику яму, потім виложив у дві стопки шини від фури, між стопками зробив перелив з куска азбестової труби (що було під рукою). Далі зверху звичайний люк . Яму по за шинами варто було засипати крупним щебінем , але тут дав маху, засипав простою землею.
    Сім"я з 5 чоловік, не викачував 5 (а може і 6) років.Робив давно, тому фото не маю. Витрат-мінімум. Однак зараз маю клопіт - викачую яму, і через 2-3 тижня вона майже повна, звідки береться вода - не знаю. Щоб така кількість набігла з грунту, якось малоймовірно. Грунт - 70 см - чорна земля, далі йде глина.Коли яму докопував, то глина така,що лопата не встромлювалась, довбав ломом.
     
    Andrii_M подобається це.
  2. AKit

    AKit Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.012
    Симпатії:
    803
    Ось звідки береться :).
    Гравій "засалився" і втрати фільтрувальну здатність.
     
    Андрей123 подобається це.
  3. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Шесть лет дерьмо соседям сливали, а теперь они со всего Луцка.:bratan:
     
  4. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    AKit,правильно написал! У меня была такая же дилемма,помоглосредство"Сан тек". Ну и рекомендации старика с улицы.Он сказал,что выкачивая воду мы создаем обратный ход воде! Вот и пойми его! Но я перестал выкачивать и засыпал (неверя) эту бяку.Кстате,у нас на форуме есть раздел по бактериям для сточных вод! Почитайте,это работает,я сам в этом убедился! Теперь яма стала опять фильтровать как и раньше!Правда уровень воды чуть выше желаемого,но несмертельно!:Hi:
     
    Saisan подобається це.

Поділитися цією сторінкою