Своїми руками Проект "самоходка"

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем spensor, 17 чер 2013.

  1. spensor

    spensor Бригадир

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    150
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Так я розумію що форум не "трактор" але думав знайдуться люди яким буде це цікаво тим більше що розділ та тами на форумі є....
    Я не майстер а роблю самоходку бо були запчастини щоб не пропадали.... я працюю у сфері ІТ і щоб розім'ятись після роботи із ПК роблю самоходку в гаражі.
    Ви пишіть які конкретно рішення на вашу інженерську точку зору вам не зрозумілі я вам все розкажу і покажу на відео.
    --- добавлено: 7 ноя 2013 в 14:20 ---
    Для більшої зрозумілості я скажу що міні трактор мені не потрібен так як склав того року.

     
    мастер+в, Andrii_M та Энки подобається це.
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Это "бета - версия", у айтишников всё часто обновляется. В итоге будет багги :)
    Спенсор, крутой аппарат :vo:
    А не будет жестковато в лес кататься? Может, хоть как-то, колёса подвесить? Или низкого давления колёса?
     
    spensor подобається це.
  3. spensor

    spensor Бригадир

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    150
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Задумувався я над цим.. але нічого на підвіску із запчастин не маю а вкладати гроші не хочеться може сидіння на пружинах зроблю, а може щось із запчастин появиться, тоді напишу "apt-get upgrade samoxodka" :).
     
    Andrii_M подобається це.
  4. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    Да вы много в свои года умеете делать, это хорошо и отрадно для ваших лет. Мои все замечания и рекомендации (как я это вижу) не уместятся на этой странице. Но это не значит, что все плохо. Я хочу обратить ваше внимание не на конструкцию, а на сам процесс изготовления каждого узла. Приведу пример по мелочам, что бы не обидеть: простая подножка у вашего трактора, так мелочь, можно и без нее. Но вы ее сделали, значит нужна? Правильно вы сказали (сделали), что сварные швы не убрали намеренно. А почему не "начертить" сваркой клеточки, уже одна полоска есть и дальше, вы убили бы этим двух зайцев; - скрыли свои сварные швы, подножка выглядела бы симпатичнее и опора противоскольжения увеличилась. Второе; - уголки подножки имеют острые углы, некрасиво, опасно, можно пораниться. И тут не надо больших затрат. Вроде мелочи, а из них складывается изделие. Можно в сотый раз сказать, что это так, для себя, из того что было. И без этого хорошо. Но когда мастер приучит себя ВСЁ! делать хорошо, он это будет делать всегда, даже если это временное изделие или конструкция. Он не сможет по другому. Удачи вам.:sps:
     
    syawa1970, spensor та Энки подобається це.
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Дуже допоміжна річ. В мене якось чимось підклинав даний девайс, зразуж прийшлось зупинитись і виправити положення. А так вроді і не помічаєш.
    Підвіска для мінітрактора(на таких швидкостях) зайва річ - лише ускладнення конструкції.
    Удачі в творчості!!!
     
    spensor подобається це.
  6. spensor

    spensor Бригадир

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    150
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Дуже вдячний вам за це повідомлення я все зрозумів. Все сказане вами врахую та виправлю, правда трохи згодом доки не має сильних холодів хочу зробити як кажуть "з грубого".
    --- добавлено: 7 ноя 2013 в 19:45 ---
    Зрозумів. Дякую. Буду шукати пружини.
     
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Пружини не потрібні. Реалізовується ідея за допомогою одного мотоциклетного амортизатора.
    (на профільному форумі десь описував і фото є)
     
    spensor та мастер+в подобається це.
  8. мастер+в

    мастер+в Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.542
    Симпатії:
    1.907
    Добрый совет.good
     
  9. spensor

    spensor Бригадир

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    150
    Адреса:
    м.Івано-Франківськ
    Вже знайшов дуже хороша ідея. Дякую. Скажіть а ящик той що на зад навіски у вас прижився?
     
  10. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    - десь тако... 7748-2-f.jpg HWQV9.jpg
    --- добавлено: 8 ноя 2013 в 09:23 ---
    Ящик замалий, не практично.:Hi:
     
    мастер+в, Andrii_M та spensor подобається це.

Поділитися цією сторінкою