ТТ+ТА - схема підключення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем doroshenko1977, 3 чер 2013.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Точно?
    Бо под манометром должен стоять кран с разводушкой, а под подрывной такое нельзя ставить, бо потоком аварийного сброса этот обратный клапан закроется, и сброса не станет. Ничего не должно стоять под подрывным клапаном.
     
    meroro та rondlyk подобається це.
  2. Живу без газа

    Живу без газа Прораб

    Повідомлення:
    688
    Симпатії:
    287
    Адреса:
    Николаев
    Возможно я ошибаюсь, будет время найду и еще раз гляну на группу -где клапан стоит, а где нет.
     
  3. Andrej76

    Andrej76 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Добрый день.
    В планах начать строительство дома (план ниже), стены пеноблок 300, пенопласт 100, крыша 300см вата, дом в один этаж. Интересует отопление ТТК + ТА (500-800л), думаю естественная циркуляция от котла до ТА, дальше спальни и часть зала, гараж - радиаторы, кухня, санузел, коридор - ТП.
    1. Как разумно решить вопрос ГВС. ТА с резервуаром или бойлер отдельно?
    2. Надо покупать котел 24кв с электроникой задорого (1000-1200дол.) или обойтись простым ТТ (400дол.)
    3. ТА фирменый или самодельный?
    4. Во сколько обойдется если к ТА подключить солнечный коллектор?
     

    Вкладення:

  4. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Просто читайте форум, усе є. З ваших запитань зрозуміло, що ви не "готові".
    Бо така розмова "лице в лице" займає кілька годин, потім схеми, розрахунки... і ще кілька годин.
     
    strelets59, meroro та Любко подобається це.
  5. lisnyk

    lisnyk Прораб

    Повідомлення:
    545
    Симпатії:
    294
    Адреса:
    Львівська область
    1. Розумно коли ємкість з гарячою водою чи водонагрівач знаходяться якнайближче до точки водорозбору(кухні і санвузла).
    2.Газовий котел чи ТП рішати тільки вам, читайте форум і аналізуйте. якщо коротко: газовий зручніше але дорожче, ТП дешевше але вимагає часу та деяки зусиль.
    3. Відповідно до п.2, маєте час можливісь і бажання ліпіть самі, нема часу купуйте.
    4. Тут нічого не скажу бо не знаю.
     
    Любко подобається це.
  6. Andrej76

    Andrej76 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Форумы читаю, но слишком много информации, не всегда есть конкретные ответы)) Хотелось бы найти человека который грамотно подсказал или спроэктировал систему отопления без лишних (дорогих) наворотов и чтобы работало). В идеале в городе Луцке, хотя не принципиально)
     
  7. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    Ви збираєтеся самі робити опалення, чи тільки проводити контроль?
     
  8. Andrej76

    Andrej76 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    Ні роботи точно сам не буду)
     
  9. Любко

    Любко Підмайстер

    Повідомлення:
    97
    Симпатії:
    23
    Адреса:
    Львовская обл. Міженець
    Три роки тому, я ставив такі ж самі питання, котел купив за 500 $, ТА зробив сам (500 л. на 20кВт котел) малувато, ГВП - поки що газова колонка, планую боллєр не прямої дії, з сонячним колектором (на 100 л.) ТПК і ТА на природну циркуляцію - при умові, що низ ТА буде вище центру котла (краще поставити насос) бо потрібно підмішування. Автоматику - можна склепати самому, по Вашому опису, будинок буде нормально теплоізольований, із за потужнім ТПК і малим ТА будуть проблеми, без автоматики втримати температурні режими правильної роботи ТПК. Коротко описав, на що звертати увагу, решта інформація буде Вас інтерисувати в процесі роботи, коли приступите до монтажу.
     
  10. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Подобається мені це місто. Буду там, десь у червні. Читайте та вникайте, а потім запитання.
     

Поділитися цією сторінкою