ТТ+ТА - схема підключення

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем doroshenko1977, 3 чер 2013.

  1. Андрей 27 Андрей

    Андрей 27 Андрей Майстер

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    27
    @Владимир В, как всегда - все гениальное просто.:vo: Но я бы до такого не допер. Давно искал что-то подобное, чтобы и ТА был и чтобы ЕЦ работало. А главное - эффективно работает:Hi: Спасибо
     
    Владимир В подобається це.
  2. don ivan

    don ivan Майстер

    Повідомлення:
    236
    Симпатії:
    86
    проще топить кирпичную печь посреди хаты вложений минимум, но, у каждого свои резоны..
    я сейчас озадачился универсальной системой чтоб и энергонезависима без ограничения по времени, но основной режим -насосы-пашут, полы греют. термостатические головы правят балом и минимум подходов к котлу..
     
  3. bogdan_1983

    bogdan_1983 Бригадир

    Повідомлення:
    135
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Івано-Франківська область
    Сподобалась Ваша схема підключення, я дещо змінив в схемі, скажіть чи буде працювати таке підключення в гравітаційній системі, якщо всю обвязку ТА ТТК СО зробити з стальної труби 50-ки
     

    Вкладення:

  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Вона перевантажена. Того ж функціоналу можна досягти меншою кількістю залізяк.
    Гравітація працює, коли легке(гаряче) ближче до центра планети, за важке(холодне).
    Тобто, ТА має бути нижче за батареї, а котел нижче ТА.
    І така схема працює на акумуляцію без додаткової автоматичної арматури, бо поки внизу гарячіше, то воно крутиться.
    Хіба якщо на батареях встановити термостатичні клапани, то будете мати не просто опалення, а таке як треба.
     
    volusik та Владимир В подобається це.
  5. bogdan_1983

    bogdan_1983 Бригадир

    Повідомлення:
    135
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Івано-Франківська область
    Як саме?
    котел і так знаходиться в підвалі, ТА теж там планується
     
  6. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Достатньо два триходових, без змійовика. Або один триходовий і головки на радіаторах. Або - краще.
    ТА в підвалі, а котел в приямку. Чим більша різниця висоти, тим краща циркуляція. Грубо кажучи, об'єм ТА, що нижче рівня ядра горіння (якщо воно не футероване), в роботі участь не бере, і там його можна просто не робити.
    Тільки обов'язково треба гарну ветиляцію підвала, аналізатор чадного газу на батарейках біля котла, і без продувки підвала туди не заходити.
     
  7. bogdan_1983

    bogdan_1983 Бригадир

    Повідомлення:
    135
    Симпатії:
    143
    Адреса:
    Івано-Франківська область
    А на малюнку показати можете, бо я в цьому не розуміюсь
     
  8. Андрей 27 Андрей

    Андрей 27 Андрей Майстер

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    27
    @Владимир В, Еще забыл вчера спросить, к этому автомобильному актуатору центр. замка нужны какие релюхи или просто работает от замыкания контактов датчика воздуха?
     
  9. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    983
    Симпатії:
    1.725
    Адреса:
    Ирпень
    У меня раньше вместо термостата была простая "платка" с одними НО контактами,
    пришлось ставить две релюшки, актуаторы тоже берите пятиконтактные (питание и НО/НЗ) ... При выдвижении штока контакты размыкаются и прерывается напряжение на актуаторе, иначе греется ... :)!
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  10. Андрей 27 Андрей

    Андрей 27 Андрей Майстер

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    27
    Я нашел актуатор на два контакта, и есть еще и на пять. Какой точно мне нужен и нужны ли мне 2 релюхи на отпирание и запирание?
     

    Вкладення:

Поділитися цією сторінкою