Каминные топки, печи для квартиры

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем Sashka, 14 лип 2009.

  1. Kamin

    Kamin Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    2
    Re: Каминные топки, печи

    У меня на страничке есть очень много конкурентов вашим топкам и это не реклама beer
     
  2. pechnik1954

    pechnik1954 Новачок

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    23
    Re: Каминные топки, печи

    Реклама-не реклама, а все равно и в ваших каминных топках стекло закапчивается, цена не сказал бы что низкая. Классика - это всегда классика......и по цене тоже - вне конкуренции
     
  3. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Каминные топки, печи для квартиры

    От собі купив - по інструкції скло не закопчуватиметься .

    Думаю чим оформляти, придумаю то може відкрию тему з послідовністю установки:)
     

    Вкладення:

  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Каминные топки, печи для квартиры

    "може" не рахується.. відкривайте! :)
     
  5. mijki

    mijki Заслужений майстер

    Повідомлення:
    7.515
    Симпатії:
    9.715
    Адреса:
    Трускавець
    Відповідь: Каминные топки, печи для квартиры

    Так там помоєму і нема великої проблеми - поклав штири цеглини, на них топку , на топку трубу з коліном , зашив ізоляцією , розвів гофротрубами тай все .

    А от по дизайну визначитися - це справа не з легких, колиб сам робив то ще пів біди а так цеж треба разом з дружиною погодити варіант , а вона хоче ТАКЕ якого я в нас напевне ніде не знайду :-[

    Ну от де мені їй знайти таку заокруглену плитку скажіть мені будьласка ?SOSdntknwO=-

    Чи то може спробувати домовитися з місцевими великими виробниками кераміки, бо коли з забугорії замовляти то занадто дорого вийде .
     

    Вкладення:

  6. B.B.King

    B.B.King Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    м. Стрий
    Доброго дня!
    Щодо теми закопчування скла: миття скла не уникнути. Кіптява - результат недопалу сажі. Мабуть Ви помітили, що найбільше сажі з'являється за найбільшої задимленості топки: початок розпалювання, догорання дров, переведення у режим тління.
    Другою причиною кіптяви є віддаленість скла від середовища інтенсивного горіння.
    Третьою причиною є вологість дерева.
    І, мабуть, останньою є порода дерева. Хвойні дуже ефективно вкривають скло смолою. Після сосни, ялиці, ялини таке враження що гумаками палив.
     
  7. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Фруктові дерева ще сильніше вкривають скло дьогтем. Я палив сосновими дошками - скло треба було мити після шостої закладки, просто протерти ганчіркою було достатньо, після яблуні чи сливи - перша закладка давала такий наліт, що потрібно було шкрябати.
     

Поділитися цією сторінкою