Центральное отопление с помощью каминной топки

Тема у розділі 'Печи и камины', створена користувачем sopila, 27 тра 2013.

  1. sopila

    sopila Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Дроговиж,Львівська область
    Уважаемые Мастера,прошу Вашей помощи в таком вопросе.С целью экономии газа,хотелось бы создать более экономический вариант центрального отопления дома,как вариант хочу попробывать вмонтировать змееобразную трубку в дымоход каминной топки с подключением к батареям отопления,
    [​IMG]
    но так как стредняя температура выходящих дымовых газов: 293°С интересует,труба какого металла может выдержать такую температуру в дымоходе,и может ли мой задум в общей сложности быть воплощен в жызнь?Буду рад всем советам
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Температура кипения при атмосфере воды 100 градусов. Любая труба с водой, пока вода не выкипит, если и нагреется выше, то не намного, и на самой поверхности.
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  3. Грек

    Грек Майстер

    Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    42
    Адреса:
    Αθηνα/Αττικη
    Дмитрий ДАР подобається це.
  4. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Можна прилаштувати перед вихідною трубою, в топці , теплообмінник від старої газової колонки. рп.jpeg Думаю буде ефективно.Головне не забути поставити групу безпеки.:bb: Crazy
     
  5. Лис Ник

    Лис Ник Майстер

    Повідомлення:
    257
    Симпатії:
    72
    Адреса:
    г.Ровно

    Беда будет этому теплообменнику при определенных условиях, точнее благо ему будет только в исключительных случаях...
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  6. Прохожий

    Прохожий Майстер

    Повідомлення:
    314
    Симпатії:
    75
    Адреса:
    Світ
    Гугл Вам в помощь...
    Погуглите " камин с водяным контуром" и будет вам щастя.
     
  7. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Только при нерабочем камине, через этот теплообменник тепло от другого источника будет вылетать в трубу.
     
  8. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    А що заважає закрити заслінку димоходу, або поставити кран перед теплообмінником?
    --- добавлено: 29 окт 2013 в 20:50 ---
    При тих же умовах біда буде і твердопаливному котлу.
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  9. B.B.King

    B.B.King Майстер

    Повідомлення:
    137
    Симпатії:
    80
    Адреса:
    м. Стрий
    Так то воно так, але у одного чоловіка так дітей скалічило. Після монтажу топки крани залишили закритими. Камін розпалили. Перед каміном бавились діти. Результат дещо передбачуваний.
    Крани повинні бути, але лишень для ремонтних робіт по топці/насосам/теплообміннику. У всіх інших випадках крани повинні бути відкриті.
    Для того, щоб тепло не вилітало в комин слід поставити до теплообмінника в каміні циркуляційний насос і під'єднати терморегулятор. При досягненні необхідної температури в теплообміннику насос сам автоматично її скине. А за групу безпеки вірно сказали.
    І ще, якщо замонтуєте той теплообмінник від колонки, то розчаруєтесь від ефекту: тоненькі прошарки між пластинами весело закоксуються і теплообмінник стане виконувати свою функцію трошки краще ніж ніяк. Навіть гладкі поверхні тв.котлів доводиться чистити.
     
    Дмитрий ДАР подобається це.
  10. Vladek

    Vladek Новачок

    Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    0
    краще дійсно камін з водяним контуром ... тоді всі питання легше вирішуються . у мене є такий - купив при нагоді , але мені не придався ... якщо зацікавить - пишіть [email protected]
     

Поділитися цією сторінкою