Своїми руками Бюджетний ремонт в квартирі

Тема у розділі 'Ремонт квартир, отделка помещений', створена користувачем Abcent94, 19 тра 2013.

  1. Abcent94

    Abcent94 Майстер

    Повідомлення:
    113
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Ів-Фр
    12.09.13 - Фото.

    1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg
     
    Андрей123 та Andrii_M подобається це.
  2. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Abcent94, як там у вас просувається ремонт? Давайте продовження!!! bravo
     
  3. Abcent94

    Abcent94 Майстер

    Повідомлення:
    113
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Ів-Фр
    17.09.13р - завершено ремонт. фото виставлю пізніше після встановлення розеток та люстр.
    До кінця тижня виставлю всі фото та розрахунки.
     
  4. Abcent94

    Abcent94 Майстер

    Повідомлення:
    113
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Ів-Фр
    21.09.13 р - фото квартири з завершиним ремонтом.

    1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG 8.JPG 9.JPG 10.JPG 11.JPG 12.JPG
     
    Андрей123, Andrii_M та galari подобається це.
  5. elalex

    elalex Майстер

    Повідомлення:
    296
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Киев
    Я электрик, и профессионально вижу все опасности при ремонте квартир, в том числе неэлектрические. Может, уже поздно и не хочется портить Вам настроение, но эта тема выплыла у меня только сейчас, не могу промолчать.
    1. Как Вы узнали, что Ваш электрик качественно выполняет работы? Если Вы не заинтересованы в смертельных несчастных случаях со своими квартирантами и я правильно понял Ваши счета на материалы, то либо Вы не знаете, как должна делаться проводка, и поверили электрику, либо заставили его сделать неправильно, но в Вашей квартире не видно дифференциальной защиты, нормы для нормальных людей. Может, она около счетчика на лестничной площадке? Могут попастся грамотные иностранцы, которые посчитают Вашу квартиру опасной для жизни.
    Было бы интересно посмотреть и на Ваши автоматы и кабеля.
    2. Как с Интернетом?
    3. Кухня вообще - место, где выделяются ядовитые газы. Нельзя допускать, чтобы эти газы расходились по всей квартире. Тем более это касается горючего газа для плиты и котла. Так что побольше дверей и поменьше арок во избежание отравлений и взрывов.
    4. Наверняка есть еще ошибки, но больше по фото и описаниям не видно.
     
  6. Abcent94

    Abcent94 Майстер

    Повідомлення:
    113
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Ів-Фр

    На рахунок електриків сумніву немає - виконували роботу у двох моїх приятелів в одного в заміському будинку, а в дрого в квартирі 150м.кв + в моєї мами в квартирі проводили так що нарікань не виникло в них за час експлуатації, і надіюсь в мене не винекне :) :-D

    2) Виведено окремо розетку інтернет та телефон в кімнаті.

    3) Квартири маленька і небуло куди вкладати ті двері - здавалося таке відчуття що хата переповнена, а на рахунок чадних газів то в мене :
    * стоїть турбо котел з виходом труби на вулицю
    * на рахунок плитки кухонної - куплю витяжку з двома моторами, так що проблем надіюсь не буде. І заощаджу кошти:K.

    Кабель електричий що протягнений по квартирі не базарний варіант - Finmark, якось таr
     
    Andrii_M подобається це.
  7. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Да мы, ненормальные "совки", лет 100 без неё прожили.
    Ну и не ф.г им в неё жить.
     
    Andrii_M подобається це.
  8. Abcent94

    Abcent94 Майстер

    Повідомлення:
    113
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Ів-Фр
    Виставляю останні розрахунки.

    На рахунок фарби вибрав Kolorit Interior Standart брав у дилера надали знижку -13% від прайсу виробника.На рахунок фарби ціна-якість!!!Зарекомдувала себе якісно, брав на стелю та на стіни.

    Сантехніка виробник Cersanit (туалет,умивальник,тумбочка, дзеркало з підсвіткою) - 1900 грн з доставкой
    Змішувач з LED підсвіткою виробник Польша - 400 грн з доставкою.

    Люстри 4шт - 1050 грн
    Бра - 240 грн

    Встановлення розеток та люстр - 600 грн

    В кожному ремонті є невелички проблеми ось в мене були проблеми з плиткою в ванній кімнаті де видно на фото продали мені плитку 2-х різних тонів низ тон - 4, верх тон - 2, Вигляд так собі. Порадившись з жінкою вирішили залишити, що це такий задум.
    Проблеми з трубами опалення які не можливо було упустити більше в стяжку то налоджії з лівої сторони де котел біля стіни трішки прогинається ламінат....(. Але то не біда тому що за задумом там буде стояти холодильник.

    Коли починаєш купляти матеріали для ремонту хочеш все якісне і різниця в декілька гривень тебе не цікавить от копійка до копійки і набігає кругленька сума.:)

    З ремонтом завершили. Зосталось вимити, прибрати, запустити котел та скласти договори з місцевими комунальними службами (газкантора, обленерго та ін...)


    Ремонт це виносливий процес. Який забирає всі сили, кошти, ЧАС та терпіння. Отже хто надумав ремонти набирайтесь сил та терпіння....)))

    P.S. Бюджетний Ремонт квартири мені коштував за моїми підрахунками = 70000 грн.
     

    Вкладення:

    Andrii_M подобається це.
  9. Olesia

    Olesia Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    доброго дня! дуже сподолась ваша тема, бо вона така грунтовна і відразу видно (як для мене чайника), як послідовність так і ціну.
    скажіть, а вам робила ремонт бригада ремонтників чи ви наймали на кожну роботу окремого майстра?
    можете (через приватні повідомлення) дати координати свої майстрів?
    наперед вдячна!
     
  10. Abcent94

    Abcent94 Майстер

    Повідомлення:
    113
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Ів-Фр
    Olesia, Добрий день! Бригада майстрів робили всі роботи, тільки електророзвдку та систему опалення + вода та каналізація проводили різні майстри.
     

Поділитися цією сторінкою