Искусственный камень, vintage

Тема у розділі 'Плитка и камень', створена користувачем старий майстер, 16 тра 2013.

  1. старий майстер

    старий майстер Інженер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    503
    Адреса:
    Ужгород
    Доброго дня. Довгий час я працював з натуральним каменем, для внутрішнього та зовнішнього оздоблення. Часто чув від замовників, ми платимо за камінь великі гроші і це має бути дуже гарно. І так довгі роки, я комбінував різні камені але думка про те що мені для цієї роботи, треба інший камінь, який підійде кожному замовнику, непокидала. Одного дня, після того як побачив камінь з яким мені доведеться працювати, сказав: "Cтоп досить". Мені треба виготовити камінь самому, який відповідав наступним вимогам: супер гарний, міцний, підходив по кольору і розміру, був довговічним і легко з ним працювати- це напевно буде вінтажний камінь, подумав я. Покритикуйте будь ласка що Вам неподобається чи може треба покращити я задоволенням приймаю критику. Дякую. 28.jpg 12.jpg Стара соломка.
     
    Мирослав та Andrii_M подобається це.
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Есть же такая тема уже :)
     
    старий майстер подобається це.
  3. старий майстер

    старий майстер Інженер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    503
    Адреса:
    Ужгород
    Як добре що на дворі весна, роспустив листя папоротник а я думаю як може природа з такою легкістю працювати з фарбами.
    IMG_0235.JPG
     
    Мирослав та Andrii_M подобається це.
  4. старий майстер

    старий майстер Інженер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    503
    Адреса:
    Ужгород
    Я помітив дивний факт, оздоблення та ландшафт, впливають на людину підсвідомо. Дуже давно я висаджував товаришеві декоративні рослини, дуже дорогі і дуже гарні. Сусідська бабуся каже:" Cинку несади біля будинку цих дерев, тому що під час дощу, в тебе буде боліти голова". Посміхнувшись, подякувавши за пораду я продовжив роботу. Пройшло багато років, йшов дощ і я зайшов до товариша, через 2 хвилини, мене так розболілася голова, на що товариш відповів, що незнає чому коли йде дощ у них у всієї сімї болить голова, вже й до лікарів неодноразово ходили. І тоді я згадав бабусю...

    55.jpg
     
    Andrii_M та Мирослав подобається це.
  5. старий майстер

    старий майстер Інженер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    503
    Адреса:
    Ужгород
    І я почав згадувати давню пораду. Бабуся, розповідала:" Kоли була молода, працювала у дитячому садочку, до них прийшла перевірка яка заміряла вплив рослин на дітей. Квітів, було дуже багато, коли побачили рішення комісії, були шоковані 80% квітів треба прибрати . Тоді почали пригадувати, що діти по різному ставилися до квітів, деякі взагалі нищили постійно листя і їх наказували. Коли я запитала у науковця чому так, він відповів, що кожне дерево, кожна квітка, певним чином впливає на людину, щось лікує а щось нищить, так як і люди є гарні є погані. Я ніколи небачив на етикетці з квітами чи деревами напису про вплив на людину, можливо його і немає бути, людина цар природи, чи не так?
    21.jpg
    --- добавлено: May 19, 2013 8:59 AM ---
    Для Вас можливо сдається дещо дивною моя манера висловлювання та хіба я можу сам себе дурити і сдаватися кращим ніж є насправді. Хочу росповісти дещо, що знаю про камін. Довгі роки люди будують каміни які немають ніякого сенсу, хтось один зробив а інші копіюють. Якщо димозабірник, по всій ширині токи, зробити на самому виході, шириною 10 см, то весь дим, буде гарно як спокійна річка рухатися у димохід а все тепло від дров у приміщення. А в більшості вогонь йде в димохід а дим у приміщення намалюйте собі на листочку як має рухатися вогонь, щоб обігрівати приміщення а не небо і все зрозумієте.
    18.jpg
     
    Мирослав, Vicoff, Блаж та ще 1-му подобається це.
  6. старий майстер

    старий майстер Інженер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    503
    Адреса:
    Ужгород
    Нещодавно оздоблював ванну кімнату і хазяйка запитала, що можна зробити щоб вода не затікала під ванну. Перед тим як ставити плитку, треба напустити повну ванну води, просиліконити верхню частину і ставити плитку. Вода не буде затікати, так як ванна незможе опуститися нижче ніж під повною загрузкою. Можливо і Вам колись стане порада у пригоді а я тим часом помаленьку ліплю камені і набираюся у замовників розуму. 13.jpg
     
    tairov77, Мирослав, Andrii_M та 2 іншим подобається це.
  7. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Перед тем как ставить ванну, нужно наклеить плитку, а ванну примыкать к плитке. Тогда можно не боятся протеканий и плесени под ванной.
     
  8. rodnik2

    rodnik2 Бригадир

    Повідомлення:
    432
    Симпатії:
    217
    Адреса:
    Горловка
    а так как ванны нынче в основном акриловые, то и заменить в будующем труда не составит без ущерба для плитки. и пересиликонить можно в случае плесени или отслоения.
     
  9. старий майстер

    старий майстер Інженер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    503
    Адреса:
    Ужгород
    Ми все далі віддаляємося від природи я спровбував поєднати звичайні природні поверхні траву чи пісок з каменем так щоб вони гармонійно поєднувалися. Цікаві форми каменю дають позитивний настрій . 1.jpg
     
    churik, Мирослав, Andrii_M та ще 1-му подобається це.
  10. старий майстер

    старий майстер Інженер

    Повідомлення:
    187
    Симпатії:
    503
    Адреса:
    Ужгород
    На наше зорове сприйняття сильно впливають форми, кольору, лінії і текстура. Зробив арку яка покращує настрій 12w.jpg .
     
    tairov77, churik, Andrii_M та 2 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою