Чому форум на сервері в Нідерландах???

Тема у розділі 'Форум "Країна майстрів" КМ', створена користувачем Володимир Іванович, 14 тра 2013.

1. Володимир Іванович

Володимир Іванович Підмайстер

Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Полтава
    Хто не знаю, пишу - розміщують сайти в Нідерландах тому, що там закон дозволяє набагато більше, ніж будь де. Ну наприклад неліцензійне зломане програмне забезпечення. Тому і питання для чого форум там розміщений??

Мені це важливо бо пінг 56 мілісекунд, а якби розміщений був у Києві, то 10 мілісекунд був би і швидше відкривався б.

2. Мастер ЭВН

Мастер ЭВН Заслужений майстер

Повідомлення:
    4.261
    Симпатії:
    4.301
    Адреса:
    Германия
    Прикольно. А какая разница? Ну кроме пинга.

3. Энки

Энки Модератор Команда форуму

Повідомлення:
    12.672
    Симпатії:
    12.717
    Адреса:
    Київ
    Пинг? Так у Вас чималий. В сантиметрах, не?

4. Sergey_M

Sergey_M Адміністратор Команда форуму

Повідомлення:
    7.115
    Симпатії:
    5.867
    Адреса:
    Вінниця
    Володимир Іванович, насправді єдина причина, чому переїхали на іноземний сервер - він потужніший і надійніший. Кожен старожил форуму пам'ятає, які лаги виникали, поки форум використовував український хостинг. Найголовніше, що форум став в рази швидше завантажуватися, не те що раніше.
    --- добавлено: May 14, 2013 7:57 PM ---
    ПС: то ви ще не знаєте, як наші хостингові компанії вирішують проблеми зі своїми серваками - пам'ятаю як форум лежав 2,5 дні. Не можна так відноситися до своїх клієнтів.

Мастер ЭВН, Мирослав та opastu подобається це.
  5. elden

elden Інженер

Повідомлення:
    763
    Симпатії:
    662
    Украинские хостеры это одна сплошная головная боль :(, отношение к клиентам на уровне " ну че ты от нас хочешь...". Переехал на российскую Агаву - скорость больше в разы, техподдержка отвечает и реагирует на вопросы в течении 2-3 часов (бывало и раньше).

Sergey_M подобається це.
  6. S.R.

S.R. Інженер

Повідомлення:
    914
    Симпатії:
    606
    Адреса:
    Харьков
    Российские тоже не сахар ;)
    После длительных мытарств перехали в Германию. И дешевле и техподдержка адекватная и реагируют быстро.

Дума та Sergey_M подобається це.
  7. Володимир Іванович

Володимир Іванович Підмайстер

Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Полтава

Що ж, надіюсь ви були не на ukrnames, а то у мого друга зараз там сайт. Що буває - часом довго йде відповідь від сервера (мабуть набігає багато користувачів одночасно). Але в інших випадках пінг 11 мс і завантаження швидке.

Звісно якби де-небудь сайт лежав 2.5 дні, я б одразу їх покинув. Бо за ці дні можна понести втрати в тисячі доларів :rubanok:

Поділитися цією сторінкою