Угловая шлифмашина Фиолент МШУ 2-9-125 Э

Тема у розділі 'Аккумуляторный, пневмо, электро и бензоинструмент', створена користувачем yura155, 11 лип 2009.

  1. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Угловая шлифмашина Фиолент МШУ 2-9-125 Э

    тоді вітаю Вас - можете витиснути максимум з вкладених в інструмент грошей. Слідкуйте за редукторним підшипником ротора електродвигуна - найслабше місце в мікрошліфувалках. Коли почне сама по собі тормозити - розбирайте і перевіряйте підшипник. У мене майже у кожному електроінструменті, який був куплений недавно, цей підшипник розсипався. Куплений на базарі підшипник працює чомусь набагато довше.
     
  2. yura155

    yura155 Майстер

    Повідомлення:
    166
    Симпатії:
    22
    Большое Человеческое Спасибо
     
  3. hanter

    hanter Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Киев
    У меня была болгарка фиолент МШУ 2-9-125 - верой и правдой отслужила почти год:). Сдал в аренду строителю который мне дом строил, болгарку у него укралиdntknw. Отдал денег как за новую, (530 грн) думаю добавить купить другую. Что посоветуете????
     
  4. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Re: Угловая шлифмашина Фиолент МШУ 2-9-125 Э

    а для яких робіт потрібен інструмент? Якщо час-від-часу - то всі болгарки хороші. Якщо кожен день по 8 год. - то 530 грн малувато.
     
  5. hanter

    hanter Стажер

    Повідомлення:
    19
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Киев
    Взагалі інструмент використовую час від часу, розраховую десь на 800 грн.
     
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    Відповідь: Угловая шлифмашина Фиолент МШУ 2-9-125 Э

    тоді на таку суму виберіть любу - буде служити. Я колись робив експеримент - купив саму дешеву шліфуварку і грузив її поки не стала. Розібрав. Замість шарикових підшипників - букси ковзання. Вони повитирались (мастило кудись пропало), редуктор заклинив. Поміняв букси на підшипники (посадочні місця підійшли), зібрав - як новенка працювала. Тоже вкрали, хоч мала бідний вигляд.
    В таких інструментах механіка ще куди не йшло, електрика ненадійніша від механіки. Механічні поломки в своєму інструменті я поки що справляв сам, а от електрика - то тільки заміна. Так що рекомендую звернути погляд на надійність електричної частини.
     
  7. Веен

    Веен Прораб

    Повідомлення:
    263
    Симпатії:
    267
    Адреса:
    Тернопіль
    У когось була така проблема з даною болгаркою,чи то мені лиш так повезло,дивіться на відео з 7:15хв
     

Поділитися цією сторінкою