Выбор рейсмусового станка - подскажите

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем Evgesha, 6 тра 2013.

  1. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Не спішіть з висновками то ще нічого не значить,по фотографії він гартований...а тест напильником скоріше для цементації годиться.Який діаметр вінта ?
     
  2. Михайло Т.

    Михайло Т. Майстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Черкаси
    Різьба;нар-13,7мм. внутр-12,5мм, шаг ближе к 1,5мм но не 1,5мм , 10 ниток=16,3мм, 16 ниток = 1"(25мм). Изображение.jpg
     
  3. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Завтра буду токарити то подивлюсь в справочнику.Виглядає як 3/16 дюйма але то напевно не воно бо там вроді діаметр більший
     
    Михайло Т. подобається це.
  4. Михайло Т.

    Михайло Т. Майстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Черкаси
    Таблица дюймовых резьб..jpg

    У мене справочниик старенький(1976р.,ще до армії токарював тоді й достався мені,в ньому підходящих діаметрів немайе,на 16 ниток тільки-3/8"но діаметр малий.Мабуть завтра буде вар.№2 ;куплю 1мп.шпильки на 14мм +2шт гайки довгих,проточу це на даний момент мабуть самий доступний і простий варіант,ТВ-16 1965року випуску маю.

    Изображение 070.jpg
    Да і підйом буде в міліметрах,1 оберт 1,5мм або 2мм а не в дюймах.
     
    Останнє редагування модератором: 17 чер 2015
  5. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    На мій погляд простіше виточити обидва вали з правою метричною різьбою.Мене це теж чекає.:(.Я також дивився на ці пластмасові шестерні і думав про ланц.
    --- добавлено: 16 чер 2015 у 23:36 ---
    Щаслива ви людина.Трохи заздрю.
     
    Останнє редагування модератором: 24 чер 2015
    Михайло Т. подобається це.
  6. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    а шестерні металічні зробити?
     
  7. Михайло Т.

    Михайло Т. Майстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Черкаси
    --- добавлено: 16 чер 2015 у 23:52 ---
    Перші моделі йшли на цепках(в товариша вже 6 років працюйе),сьгодні пішов щоб вал виточили (серйозна фірма)сказали приходь за тиждень ,а мені потрібно вчора,що скажуть через тиждень - невідомо,так що розщитувати потрібно на самого себе.
     
    Останнє редагування модератором: 24 чер 2015
  8. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    То найкращий варіант,але важко його зреалізувати.До речі подібні шестерні є в швейних промислових машинках.
    --- добавлено: 17 чер 2015 у 00:41 ---
    Дуже цікаво як по фото це можна визначитиdntknw(може ти ектрасенс:-D)
    --- добавлено: 17 чер 2015 у 00:52 ---
    Подаруйте=).Можна щось на обмін,маю трохи всякого.Лиш скажіть ,що вас цікавить,може якраз знайдеться.
     
    Останнє редагування модератором: 24 чер 2015
  9. Михайло Т.

    Михайло Т. Майстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Черкаси
    На "секон хенді"черметі не дозволят розбирать машинки.Хоть і лежить там штук 40 битових з промисловими на одній кучі.
    --- добавлено: Jun 17, 2015 3:15 AM ---
    Без питань.Тільки на "деревню дедушке" не вийде потрібні координати.
     
    Останнє редагування модератором: 25 чер 2015
  10. Михайло Т.

    Михайло Т. Майстер

    Повідомлення:
    87
    Симпатії:
    86
    Адреса:
    Черкаси
    Купил сегодня шпильку м-16(14 небыло)плотностью 8,8,(простые идут плотностью-4,8) и цена в два раза больше, по стружке скажу -железяка крепкая,пробовал простую точить для сравнения-пластилин.Проточил,собрал,к-17,20ч. вывел разницу фуговки по краям в- 0,01мм,через время проверю.Поставил на валы доп. бронзовые втулки то прыжок по краям стал намного меньше,пружыны не ставил не налазят.Посмотрю как будет дальше,да гайки при проточке с наружы сировата но ближе к резьбе - прикаленая
    Изображение 005.jpg Изображение 006.jpg Изображение 007.jpg Изображение 008.jpg
    И того ремонт вышел - 148гр-шпилька+2 гайки,цепь+2звездочки-1,5кг=12гр = (160гр.+1,5раб.дня) на все.
     
    Останнє редагування модератором: 18 чер 2015
    земляк, woxhol та alexduc подобається це.

Поділитися цією сторінкою