Выбор рейсмусового станка - подскажите

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем Evgesha, 6 тра 2013.

  1. al200

    al200 Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    2
    Для производства конечно может и 500кг.
    Но для домашней мастерской такой экономически не целесообразен.
    Паралельность зависит от правильности установки ножей относительно стола, а не от веса, так что и тут будет вполнен нормальный результат.
     
  2. sasa2

    sasa2 Підмайстер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    31
    Три ммісяці тому взяв собі метабо працює добре але два тижні тому виявив розслоювання роликів і" дещо засмутився" навіть сяйнула думка що потрібно було брати китайця . Думав що гарантія скаже сам зламав плюс магазин в Києві але після дзвінка в магазин він же сервіс попросили скинути фото а через дві години перезвонили і сказали що випадок гарантійний а саме головне рейсмус можна не слати а зняти ролики і прислати їм а вони в замін нові . І от сьогодні я став власником новеньких роликів. Віра в бренд і гарантію повернулася. Перед покупкою на сайті метабо знайшов магазин який є і сервісом одночасно і гарантія в них справжня. Магазин метабо-шоп.
     

    Вкладення:

    • PC089223.JPG
      PC089223.JPG
      Розмір файлу:
      67 КБ
      Переглядів:
      19
    • PC089224.JPG
      PC089224.JPG
      Розмір файлу:
      65,5 КБ
      Переглядів:
      19
    • PC089225.JPG
      PC089225.JPG
      Розмір файлу:
      74,3 КБ
      Переглядів:
      16
    • PC239382.JPG
      PC239382.JPG
      Розмір файлу:
      66,7 КБ
      Переглядів:
      17
    Vanja1985 подобається це.
  3. Vanja1985

    Vanja1985 Майстер

    Повідомлення:
    214
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    Яремче
    Всім доброї ночі!!!
    Прошу поради при виборі рейсмуса для обробки заготовок не ширше 5 см.Хто що може порадити із власного досвіду???Метабо чи JET?Чи при цій ширині можна взяти якийсь дешевший напр. Енергомаш???
    Наперед вдячний!!!
     
  4. Vanja1985

    Vanja1985 Майстер

    Повідомлення:
    214
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    Яремче
    Доброї ночі!!!
    Прошу поради при виборі рейсмуса для обробки заготовок не ширше 5 см.Хто що може порадити із власного досвіду???Метабо чи JET?Чи при цій ширині можна взяти якийсь дешевший напр. Енергомаш???
    Наперед вдячний!!!
     
  5. al200

    al200 Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    2
    Я не имею джета. Но имею метабо. По факту - купил, включил и работай.
    Из прочитанного по указанным станкам - лотерея, так что решить вам.
    Ну и смотреть на задачу нужно шире, а что если не 5см, а больше :)

    Первый опыт в работе метабо стал проект - дом для птичек, сковоречник т.е. Делал с сыном его домашнее задание в школу. Результат отправили на выставку.

    Работать с метабо - понравилось, надёжно и ожидаемо. Осталось только сделать нормальную тумбу под него, иначе весьма не удобно
     
  6. Vanja1985

    Vanja1985 Майстер

    Повідомлення:
    214
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    Яремче
    Дякую,за пораду.Купив метабо ,результатами роботи вражений,навіть не думав що обробка може бути наскільки чистою!!!
     
  7. al200

    al200 Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    2
    По качеству - да согласен.
    И рекомендую купить смазку для стола И+Метабо. Я брал весной литровую банку за 550грн в Киеве, примерно.
    Штука нужная.
    Подходит для любой техники по работе с деревом. Использовал и на пиле.
     
    Vanja1985 подобається це.
  8. Vanja1985

    Vanja1985 Майстер

    Повідомлення:
    214
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    Яремче
    Доброго ранку!
    Як ви заточуєте ножі до нього?Чи ставили інші?Тому що там після 1-2 заточок ніж вже не буде виступати із валу.Або брати інший ,або зрізати ті штифти щоб підсунути ніж вперед.
     
  9. al200

    al200 Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    2
    Доброе утро. Пока такой потребности я не имел.
    Учитывая, что мне нет где точить, скорее буду покупать новые ножи. Вопрос пока не изучал. Ножи в продаже есть, цена конечно не бросовая, но допустимая.
     
  10. Vanja1985

    Vanja1985 Майстер

    Повідомлення:
    214
    Симпатії:
    45
    Адреса:
    Яремче
    бачив відео ,то в основному у всіх настільних рейсмусах схожа проблема,тому їх не заточують а "доводять"до гостроти як на цьому відео
    Тільки в JET вал на клинах.
     
    Останнє редагування: 20 лип 2017

Поділитися цією сторінкою