Выбор рейсмусового станка - подскажите

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем Evgesha, 6 тра 2013.

  1. Christi

    Christi Підмайстер

    Повідомлення:
    69
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    г. Винница, ул.Сергея Зулинского, 44-В
    Я сам не пользовался, но у нас в компании Jet разбирают быстро как только привозим.
     
  2. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Та хто би сумнівався:-D,забирають в Одесі прямо в порту.Уточніть будь ласка на яку саме модель такий шалений попит,заодно і відгуки від РЕАЛЬНИХ користувачів може появляться.
     
  3. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Здається такий ,але точно не скажу.Треба дивитись,зараз в майстерні не буваю.
     
  4. sasa2

    sasa2 Підмайстер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    31
    Коли собі вибирав рейсмус то різниця між джетом та йому подібними і метабо (на певні товари у них зараз непогані знижки) була в районі 3000 гр при такій незначній на даний час різниці вибрав метабо.
     
  5. Котяра Днепр

    Котяра Днепр Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Выбираю себе рейсмус для домашней мастерской. Выбор между Макитой 2012 и Метабо 330. Китай китайский особо не рассматривал, т. к. увидел воочию пару моделей и даже просто внешний вид вызвал нехороший рефлекс:)
    По ценовой политике выигрывает Метабо. Его основная болячка слабые прижимные планки, но вроде бы в рейсмусах последнего года выпуска эта проблема решена. Или нет?
    Благодарю за критику и рекомендации!
     
  6. sasa2

    sasa2 Підмайстер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    31
    Перед покупкою рейсмуса вивчав теорію мабудь з півроку і зробив для себе висновок що проблеми з прижимними планками від бажання знімати по 3мм за раз . Інструкція рекомендує менший зйом більше проходів. На мою думку дані рейсмуси на одному рівні .
     
  7. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Можe пригодиться кому, в ломбарді в Чeрнівцях стоіть макіта 2012 за 10000грн, ну щe знижку вибити можна, якщо трeба дам посилання на стрінку.
     
  8. Котяра Днепр

    Котяра Днепр Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Знаю про цю пропозицію:) Стан там десь на 3 бала з 5! Доставки в інші регіони немає.
     
  9. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Ну, якщо 3з5 то цe пєчалька, доррго дужe.
    Я тут купував лєнточну пилку, познайомився з громадянином, готовий до діалогу, з урахуванням цього думаю новий з гарантією нe на багато дорожчe будe.
    П.с. , я свій ркeйсмус купив за 12000 з доставкою вжe, новий і комплeкт ножів ішов. Правда довгeнько рився по оголошeнням в пошуках доброго варіанту
     
  10. al200

    al200 Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    2
    Metabo в Киеве в фирменном магазине мне предложили за 12100. Вот жду ЗП и будем брать. По JET - отзывы действительно не радуют.
     

Поділитися цією сторінкою